W promocji Konta Przekorzystnego Biznes w Banku Pekao S.A zyskamy jeszcze więcej, tym razem aż 1100 zł plus darmowe prowadzenie konta przez rok. Jednak przystępując do promocji musimy uwzględnić to, żeby zyskać całą premię musimy spełnić bardzo dużo ściśle określonych warunków.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 marca 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: trudne – do osiągnięcia max premii potrzeba spełnić kilka warunków, wymagana jest umowa o terminal i kredyt/pożyczkę

DO ZDOBYCIA: 1100 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.03.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Uczestnikami promocji mogą być przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą lub otwierający taką działalność, nie posiadający konta w Banku  Pekao SA lub Idea Banku w okresie od 1.10.2019r do 3.01.2021r.

Jak przystąpić do promocji

Najpierw zawieramy umowę o Konto Przekorzystne Biznes z kartą debetową Mastercard i dostępem do bankowości elektronicznej Pekao24. Akceptujemy regulamin promocji oraz wyrażamy zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym.

Aby zdobyć pełną premię konto powinniśmy otworzyć poprzez stronę Banku, bankowość elektroniczną Pekao24 lub aplikację mobilną PeoPay. Jeżeli zdecydujemy się na otwarcie rachunku w oddziale Banku, nasz premia zostanie pomniejszona o 100 zł.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji premia podzielona jest na kilka części. Aby zyskać każdą z nich trzeba spełnić ściśle określone regulaminem warunki.

Pierwsze 300 zł otrzymamy za zawarcie umowy o konto za pomocą strony internetowej, bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej oraz spełnienie trzech warunków:

  • wykonanie przelewu do ZUS na kwotę minimum 100 zł w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta,
  • wykonanie co najmniej 3 płatności kartą debetową na kwotę minimum 100 zł do końca 3 miesiąc po miesiącu, w którym otworzyliśmy konto oraz
  • wykonanie co najmniej 3 przelewów  (innych niż do ZUS) przez aplikację mobilną PeoPay na kwotę minimum 100 zł do końca 3 miesiąca po miesiącu, w którym otworzyliśmy konto.

Kolejne 200 zł zostanie nam przyznane, gdy zawrzemy umowę o terminal płatniczy oraz przyjmiemy płatności na kwotę 500 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia rachunku. Z tej premii skorzystać mogą przedsiębiorcy, którzy nie działają w branży:

  • biura turystyczne,
  • kantory,
  • lombardy,
  • agencje towarzyskie,
  • kasyna,
  • sprzedaż detaliczna broni i amunicji,
  • produkcji broni i amunicji

Następne 200 zł będzie nam przyznane, gdy w terminie 3 pełnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzyliśmy rachunek, wykonamy transakcje wymiany walut pomiędzy swoimi rachunkami w Banku na wartość minimum 20 000 zł.

Kolejna część premii w kwocie 300 zł zostanie nam wypłacona za zawarcie z Bankiem umowy o kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową na kwotę minimum 20 000 zł w ciągu 6 miesięcy po otwarciu rachunku.

I ostatnie 100 zł zdobędziemy, gdy dopiero otwieramy naszą jednoosobową działalność gospodarczą i zrobimy to za pomocą bankowości elektronicznej Banku, z wykorzystaniem Profilu Zaufanego.

Ponadto biorąc udział w promocji zyskujemy darmowe prowadzenie konta oraz brak opłat za kartę przez 12 miesięcy rozpoczynając od pierwszego miesiąca następującego po otwarciu konta.

Nagrody

Premia przyznana za otwarcie działalnosci gospodarczej zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym naszą działalność zostanie zarejestrowana w CEIDG. Pozostałe premie będą wypłacone do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji na konto firmowe otwarte w promocji.

Maksymalna nagroda jest z pewnością zachęcająca, jednak trudno będzie ją zdobyć. Warunków jest sporo i nie należą one do najprostszych. Wymagana jest umowa o terminal oraz przyjęcie płatności na terminalu na określoną kwotę. Do tego wszystkiego trzeba jeszcze zaciągnąć pożyczkę/kredyt. Dobrą wiadomością jest fakt, że nawet jeśli nie spełnimy „najtrudniejszych warunków” to i tak będziemy mogli zgarnąć kilkaset złotych premii

Przydatne Dokumenty

Pin It on Pinterest