Rozpoczęła się promocja ekonta możliwości w mBanku, w której za założenie konta oraz wykonanie określonych operacji, zyskać możemy 110zł premii. Ponadto możemy przystąpić do Programu Poleceń i zarobić nawet 300 zł.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do dnia 30.06.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja przeznaczona jest do nowych klientów Banku, którzy od 01.01.2017r. nie posiadali ani współposiadali rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Ponadto promocja skierowana jest do osób młodych w przedziale wiekowym 18-24 lat.

Jak przystąpić do promocji

Konieczne jest, abyśmy złożyli wniosek o otwarcie eKonto możliwości wraz z kartą debetową poprzez stronę promocji oraz zawarli umowę o prowadzenie rachunku.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji możemy otrzymać 3 premie– każda o wartości 20 zł oraz dodatkowe 50 zł, gdy spełnimy wszystkie warunki promocji. Aby zarobić, musimy wykonać następujące operacje:

  • minimum 2 płatności telefonem przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, za zakupy dokonane w sklepach lub przez Internet,
  • minimum 2 przelewy na numer telefonu – musi być to przelew z aplikacji mobilnej wykonany na dowolny numer telefonu zarejestrowany w usłudze BLIK,
  • aktywny cel oszczędnościowy – saldo w ostatnim dniu miesiąca następującego po otwarciu konta wynieść musi co najmniej 10 zł.

Na spełnienie warunków mamy czas od dnia otwarcia konta do końca następnego miesiąca.

Nagroda

Nagroda zostanie nam wypłacona do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym  otworzyliśmy konto.

eKonto możliwości – ile kosztuje?

Szczegóły ekonta możliwości można znaleźć na stronie: http://wybieramkonto.pl/konto-dla-studenta/mbank

Program Poleceń w mBanku

Posiadając konto w mBanku, możemy polecać konta osobiste i  firmowe nowym klientom. Za każde skuteczne polecenie zyskamy od 50 zł do nawet 300 zł. Promocja trwa do 1.03.2020r.

Więcej informacji o Programie znajdziemy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/od-50-zl-do-300-zl-za-skuteczne-polecenie-w-programie-polecen-w-mbanku

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!