Tym razem w promocji Konta Przekorzystnego Biznes w Banku Pekao S.A możemy zdobyć 1000 zł, a nie jak we wcześniejszych edycjach promocji 600 zł. Dodatkowo trwa promocja konta osobistego, w której otrzymamy 200 zł.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 30.06.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Uczestnikami promocji mogą być przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, którzy od 1.04.2019r nie posiadali konta w Banku.

Jak przystąpić do promocji

Biorąc udział w promocji musimy podpisać umowę o Konto Przekorzystne Biznes z kartą debetową Mastercard i dostępem do bankowości elektronicznej Pekao24. Powinniśmy również zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym.

Umowę powinniśmy podpisać online lub mobilnie, chyba że nastąpi błąd podczas weryfikacji naszej tożsamości, wtedy możemy otworzyć konto również w oddziale Banku.

Jakie warunki należy spełnić

Pierwszą premię w kwocie 300 zł otrzymamy, gdy przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu, w którym otworzyliśmy rachunek, spełnimy następujące warunki:

 • wykonamy przelew do ZUS na kwotę minimum 100 zł miesięcznie w ciągu 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia rachunku,
 • wykonamy co najmniej 1 płatność kartą debetową na kwotę minimum 100 zł,
 • wykonamy co najmniej 1 przelew (innego niż do ZUS) przez aplikację mobilną PeoPay lub stronę m.pekao24.pl na kwotę minimum 100 zł.

Drugą premię w wysokości 200 zł otrzymamy, gdy zawrzemy umowę o terminal płatniczy, a następnie przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu od otwarcia rachunku przyjmiemy płatności na kwotę 500 zł miesięcznie. Z tej premii skorzystać mogą przedsiębiorcy, którzy nie działają w branży:

  • biura turystyczne,
  • kantory,
  • lombardy,
  • agencje towarzyskie,
  • kasyna,
  • sprzedaż detaliczna broni i amunicji,
  • produkcji broni i amunicji

Następna premia wynosi 200 zł zostanie nam wypłacona, gdy w terminie 3 pełnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzyliśmy rachunek, wykonamy transakcje wymiany walut pomiędzy swoimi rachunkami w Banku na wartość minimum 20 000 zł.

Ostatnie 300 zł trafi do nas, gdy w ciągu 6 miesięcy od otwarcia konta weźmiemy kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową na kwotę minimum 20 000 zł.

Nagrody

Każda z premii będzie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Pamiętajmy, że premia podlega opodatkowaniu.

200 zł za założenie Konta Przekorzystnego

Premię możemy łatwo powiększyć o dodatkowe 200 zł, gdy założymy konto osobiste Konto Przekorzystne. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/trzecia-edycja-promocji-konta-przekorzystnego-200-zl-premii-2-5-na-koncie-oszczednosciowym-1500-zl-za-polecenia

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!