PROMOCJA ZAKOŃCZONA

 

Tym razem zakładając Konto Optymalne w Banku BGŻ BNP Paribas możemy zyskać 24 miesiące darmowej subskrypcji na oprogramowanie antywirusowe ESET Security Pack 1+1. Wystarczy, że będziemy aktywnie korzystać z konta, a w zamian dostaniemy darmową ochronę naszego komputera i smartfona. Zapraszamy do analizy promocji

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 15.02.2019r lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród –  1500 rejestracji w promocji

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które w okresie ostatnich 24 miesięcy nie posiadały ani współposiadały konta w banku BGŻ BNP Paribas oraz przejętym Raiffeisen Polbank. W dniu składania wniosku nie mogą być również stroną żadnej umowy ramowej z bankiem

Jak przystąpić do promocji

Przystąpić do promocji możemy wypełniając formularz rejestracyjny poprzez stronę promocji.  W formularzu musimy zaakceptować wymagane zgody dotyczące zaakceptowania regulaminu, zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zgody na upoważnienie banku do udzielenia informacji w zakresie spełnienia przez nas warunków promocji.

Ponadto do 15.02.2019 r powinniśmy złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego z kartą płatniczą i dostępem do bankowości internetowej – do wniosku możemy przejść tylko za pomocą wygenerowanego linka, który otrzymamy po rejestracji do promocji. Zawrzeć umowę musimy do dnia 28.02.2019 roku.

Uwaga!

  • Dane podane podczas rejestracji do promocji oraz we wniosku muszą być takie same!
  • Do dnia przekazania nagrody musimy posiadać aktywne konto, kartę oraz dostęp do bankowości internetowej.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji możemy otrzymać łącznie 13 nagród o łącznej wartości 356,88 zł

Aby zdobyć pierwszą nagrodę musimy przystąpić do promocji zgodnie z warunkami promocji oraz aktywować aplikację GOmobile, mamy na to czas do 10.03.2019r. Z antywirusa będziemy mogli korzystać w kwietniu.

Następne nagrody w postaci bezpłatnego korzystania z oprogramowania antywirusowego otrzymamy, jeśli zdobędziemy pierwszą nagrodę oraz gdy w każdym miesiącu- w okresie od  marca 2019r do stycznia 2020r wykonamy minimum 5 płatności kartą o łącznej wartości 200 zł.

Ostatnią nagrodę stanowi subskrypcja roczna programu antywirusowego, możemy ją otrzymać za spełnienie warunku wpływu na konto w wysokości 1000 zł w okresie od marca 2019r do lutego 2020r. – warunek ten musimy spełnić w każdym miesiącu!

Uwaga! Z Promocji wyłączone są płatności wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.”

Nagrody

Informację o przyznaniu pierwszej nagrody dostaniemy do 25 marca 2019 r, a nagroda zostanie nam przekazana do 27.03.2019 r w formie kodu wysłanego nam e-mailem.

Informację  przyznaniu kolejnych nagród otrzymamy do 18 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Zostaną nam one wydane do 27 dnia miesiąca poprzez przedłużenie działania oprogramowania bez konieczności wprowadzania kodu.

Przykład: Jeśli spełnimy warunki promocji do końca marca 2019 r, informację o nagrodzie otrzymamy do 18 kwietnia, a za darmo będziemy korzystać z oprogramowania w maju.

Dokumenty

Regulamin promocji: Bezpiecznie z kontem