Ruszyła kolejna już 11 edycja Money Manii – biorąc dział w promocji możemy zdobyć 100 zł do wykorzystania w sklepach empik. Dodatkowo możemy skorzystać z promocji, w której do zgarnięcia jest aż 650zł. W sumie mamy okazję zgarnąć aż: 100 zł + 650 zł = 750 zł 🙂 Poniżej opisujemy co trzeba zrobić

Od kiedy do kiedy

Akcja prowadzona jest od 21 sierpnia do 17 września 2017r, ostateczne rozstrzygniecie Akcji i wysyłka bonów nastąpi do 30 listopada 2017roku.

Co trzeba zrobić?

Uczestnictwo w Akcji polega na otwarciu rachunku bankowego w mBanku – eKonto standard w promocji. Jak to zrobić?

  1. Zarejestruj się/ zaloguj się do konta w Money Manii następnie wypełnij wniosek online i zaakceptuj wymagane zgody
  2. Podpisz umowę dostarczoną przez kuriera lub wykonaj przelew weryfikacyjny z konta, które posiadasz w innym banku(nie może to być rachunek wspólny/firmowy)
  3. Aktywuj konto zgodnie z otrzymaną instrukcją
  4. Aktywuj kartę, która zostanie wysłana do Ciebie w ciągu 10 dni
  5. Wykonaj 5 transakcji nową kartą aby otrzymać bon o wartości 100 zł

A teraz podsumowanie z najważniejszymi datami:

  • Do 17 września musimy mieć zarejestrowane konto w Money Manii, zaakceptowane wymagane zgody oraz złożony wniosek o eKonto standard w promocji
  • Do 30 września włącznie podpisać umowę z Bakiem o eKonto standard w promocji
  • Do 31 października 2017 roku włączenie wykonać 5 transakcji zainicjowanych przez użytkownika – co to znaczy? Oto zapis w regulaminie:

Przez transakcję inicjowaną przez Uczestnika rozumie się: płatność kartą, przelew na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym Koncie. Wypłata z bankomatu i przelewy z konta na rachunki prowadzone w mBanku nie będą brane pod uwagę. Nie będą brane pod uwagę płatności anulowane.

O przyznaniu Bonu bank poinformuje nas do 30 listopada 2017r publikując unikany numer bonu na koncie użytkownika i wysyłając do nas e-mail. Otrzymany bon możemy wykorzystać w ciągu 180 dni od 30 listopada 2017

Po spełnieniu wszystkich warunków Money Manii otrzymujemy 100 zł w postaci bonu. Oprócz tego automatycznie możemy brać udział w promocji, w której do zgarnięcia jest jeszcze 650 zł w postaci zwrotu za zakupy. W sumie możemy zyskać 750 zł. Szczegóły tej promocji opisujemy w artykule: eKonto w promocji – zwrot nawet 650 zł za zakupy!

Tutaj można znaleźć analizę eKonta: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/mbank

Dokumenty

Share This