W 21 edycji Money Manii możemy zarobić 200 zł, gdy założymy Konto Jakie Chcę w Santander Banku i spełnimy warunek aktywności. Oprócz tego możemy otrzymać 150 zł za wpływ z tytułu wynagrodzenia, 80 zł za otwarcie konta z polecenia oraz 1% moneybacku za wykonywane płatności, co dać nam może łącznie nawet 430 zł. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do 20.12.2019r.    

Dla kogo jest ta promocja

W promocji możemy wziąć udział będąc osobą pełnoletnią,  która od 20.11.2018r nie posiadała ani nie współposiadała rachunku bankowego w Santander Banku. Ponadto z promocji wykluczone są osoby, które wzięły udział we wcześniejszych promocjach Konta Jakiego Chcę.

Jak przystąpić do promocji

W pierwszym kroku rejestrujemy się na stronie Serwisu i zakładamy profil podając swoje dane osobowe, akceptując regulamin promocji oraz wyrażając zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej.

Następnie składamy wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. za pomocą wygenerowanego dla nas linka udostępnionego w Serwisie. W procesie wnioskowania wyrażamy zgody: na przetwarzanie danych osobowych dla celów kontaktu w sprawach związanych z realizacją wniosku, dla celów marketingu drogą elektroniczną i poprzez środki komunikacji elektrycznej.

Na podstawie złożonego wniosku zawieramy umowę o prowadzenie konta do dnia 10.01.2020r.

Jakie warunki należy spełnić

Warunkiem w promocji, jaki musimy spełnić jest zapewnienie wpływu na konto w kwocie co najmniej 1000 zł oraz wykonanie 3 płatności kartą wydaną do konta. Czas na spełnienie powyższych warunków mamy do 10.02.2020r.

Dodatkowo w tym samym terminie musimy podpisać porozumienie EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu).

Nagrody

O nagrodzie dostaniemy informację e-mailem do 20.03.2020 r, a zostanie nam ona wypłacona na nasz rachunek bankowy do 10.04.2020r. Pamiętajmy, że do 31.01.2020r powinniśmy na założonym profilu uzupełnić numer konta, na które zostanie przekazana nam nagroda.

150 zł – za przeniesienie wynagrodzenia

Jeśli przeniesiemy swoje wynagrodzenie na Konto Jakie Chcę zyskamy premię w wysokości 150 zł. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj:

 80 zł – za otwarcie konta z polecenia

Gdy otworzymy konto z polecenia, nasza premia wzrośnie o 80 zł. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/ruszyla-v-edycja-programu-polecen-w-santander-bank-polska-80-zl-za-polecenie-konta-lub-otwarcie-konta-z-polecenia

Moneyback 1% za płatności za rachunki

W ofercie Konta Jakiego Chcę obowiązuje stała oferta w postaci zwrotu na konto 1% kwoty za płatności rachunków za prąd, gaz, Internet, TV, telefon. Maksymalnie w skali roku zyskać możemy zwrot nawet 300 zł, chociaż trudno będzie uzbierać taką kwotę, warto skorzystać z moneybacków.

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy