Trwa 8 edycja Programu Lubię to polecam w Millenium Banku, w której za polecenie konta osobistego oraz otwarcie konta z polecenia otrzymamy nagrodę. Możemy wybrać jedną spośród: 4 bilety do Multikina lub kina Helios, kartą podarunkową k wartości 80 zł do Empiku lub sklepu Zalando, ekarta podarunkowa w aplikacji Goodie o wartości 80 zł lub lokata z oprocentowaniem 2,0%.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 01 października 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: do wyboru jedna z kilku nagród

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 01.10.2021r.

Kto może przystąpić do promocji

Do Programu możemy przystąpić, gdy jesteśmy posiadaczem rachunku w Banku Millenium i wyraziliśmy zgody na otrzymywanie informacji marketingowych Banku.

Konta w Banku możemy polecać osobom pełnoletnim, które w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy nie były stroną żadnej umowy z Bankiem oraz nie otworzyły rachunku bankowego w ramach poprzednich edycji programu. Poniżej zapis z regulaminu promocji:

w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy, nie była stroną żadnej umowy z Bankiem ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również nie była użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej prepaid oraz dodatkowej karty kredytowej, a także nie poręczała w Banku transakcji obciążonej ryzykiem kredytowym ani nie posiadała jednostek uczestnictwa Millennium TFI.

Jak przystąpić do promocji

Jako osoba polecająca dokonujemy rejestracji w Programie poprzez Millenet, aplikację mobilną, telefonicznie lub w placówce Banku oraz akceptujemy treść regulaminu programu. Po przystąpieniu do Programu otrzymamy kod polecenia składający się ciągu 8 cyfr, który będziemy przekazywać innym polecając usługi banku.

Natomiast osoba przez nas zaproszona do skorzystania z oferty Banku powinna zawrzeć umowę o prowadzenie Konta 360° lub Konta 360° Student, podając przy składaniu wniosku kod polecenia. Umowę może zawrzeć za pomocą foto weryfikacji, jednak wtedy w ciągu 30 dni od zawarcia umowy musi udać się do placówki Banku celem złożenia wzoru podpisu i udostępnienia dowodu osobistego.

Osoba wnioskująca o konto powinna również wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i utrzymać ją w okresie trwania programu, zaakceptować regulamin programu oraz upoważnić Bank do przekazania obecnemu klientowi informacji o dokonanych przez Bank i zaproszonego czynnościach bankowych w zakresie niezbędnym do uzyskania nagrody.

Rejestrując się w programie otrzyma również swój indywidualny kod polecenia, a to oznacza, że również będzie mogła polecać usługi Banku.

Jakie warunki należy spełnić?

Abyśmy odebrali nagrodę za udział w Programie, osoba przez nas zaproszona ma do spełnienia jeszcze jeden warunek – jest nim dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub BLIK na kwotę min. 360 zł  w ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy. Płatności może wykonać w sklepach stacjonarnych i punktach usługowych lub przez Internet.

Uwaga! Bank nie uwzględni wypłat gotówki, przelewów nie będących zapłatą za usługi i towary, oraz transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot zwróconych na konto przed wypłaceniem nagrody.

Nagrody

Po spełnieniu warunków Programu dokonujemy wyboru nagrody (nagrodę otrzymuje również osoba przez nas zaproszona do Programu) spośród:

  • 4 bilety do kina sieci Multikino lub Helios
  • ekarta o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com
  • karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym zalando.pl
  • eKarta podarunkowa w aplikacji Goodie o wartości 80 PLN do wykorzystania w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay) i internetowych na terenie Polski,
  • lokata z oprocentowaniem 2,0% w skali roku

Nagrodę możemy wybrać poprzez Millenet, aplikację mobilną, telefonicznie lub w placówce Banku

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest