W 3 edycji w promocji Konta Firmowego Godnego Polecenia zorganizowanej przez Bank Santander we współpracy z serwisem Broker zarobimy 300 zł w gotówce. Wystarczy, że założymy konto oraz wykonamy 3 przelewy. Oprócz tego zyskamy nawet 900 zł moneybacku za wykonane transakcje kartą oraz 400 zł za terminal płatniczy. Co da nam razem pokaźną sumę nawet 1600 zł. 

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 maja 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: 300 zł w gotówce

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do 31.05.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

W promocji możemy wziąć udział będąc przedsiębiorcą, który od dnia 1.11.2019r do dnia przystąpienia do promocji nie posiadał ani nie współposiadał rachunku firmowego w Santander Banku. Możemy przystąpić do promocji będąc posiadaczem rachunku osobistego w Banku.

Jak przystąpić do promocji

Przystępując do promocji powinniśmy się najpierw zarejestrować i założyć Profil Uczestnika, akceptując regulamin promocji oraz wyrażając zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej.

Po dokonaniu rejestracji, poprzez Profil, składamy wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą debetową dla firm oraz usługą bankowości elektronicznej Mini Firma.

Wnioskując o konto wyrażamy zgody:

  • na kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych oraz
  • kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie Konta i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji.

Umowę o prowadzenie rachunku zawieramy najpóźniej do 15.06.2021r.

Jakie warunki należy spełnić

Po wykonaniu powyższych bezczynności pozostaje nam już tylko wykonanie 3 przelewów Elixir, express elixir lub bluecash (z wyłączeniem przelewów do ZUS, US) na rachunek, który nie jest obsługiwany przez Bank) oraz zalogowanie się co najmniej jeden raz w aplikacji Banku.

Nagrody

O nagrodzie zostaniemy poinformowani e-mailem do 16.08.2021r. W wiadomości znajdziemy link przekierowujący nas na stronę, na której w ciągu 7 dni musimy wypełnić formularz podając w nim numer swojego konta. Nagrodę otrzymamy do dnia 31.08.2021r. Uzyskana w promocji nagroda podlega opodatkowaniu.

Nawet 900 zł moneybacku i 100 za terminal płatniczy

W Santander Banku trwa systematycznie odnawiana promocja Konta Firmowego Godnego Polecenia, w której zyskać możemy nawet 900 zł moneybacku za wykonane transakcje kartą oraz 400 zł za terminal płatniczy.Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/nawet-1300-zl-w-kumulacji-promocji-konta-firmowego-godnego-polecenia-w-santander-banku-2-lata-darmowego-konta

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest