W karnawałowej promocji w Banku BNP Paribas za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie możemy zaoszczędzić nawet 250 zł w gotówce. Choć to nie jest najwyższa premia do zdobycia w promocji tego konta, to warunki są wyjątkowo łatwe do spełnienia, nie ma ich dużo i spełnimy je w ciągu 2 miesięcy.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 stycznia 2021r lub do wyczerpania puli nagród

PULA NAGRÓD: tak – 3000 szt

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: 250 zł w gotówce

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Kto może przystąpić do promocji?

Z promocji może skorzystać osoba, która w okresie ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadała ani współposiadała konta osobistego w Banku BNP Paribas oraz na dzień składania wniosku nie jest stroną umowy ramowej z Bankiem

Jak przystąpić do promocji

Przystępując do promocji przesyłamy formularz rejestracyjny wraz z wymaganymi oświadczeniami:

 • zaakceptowanym regulaminem promocji,
 • wyrażoną zgodą na przetwarzanie przez Organizatora promocji naszych danych osobowych w zakresie prowadzonej promocji oraz
 • zgodą na przekazanie przez Bank informacji o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Następnie składamy wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej, a umowę podpisujemy najpóźniej do 14.02.2021r. O Konto wnioskujemy przechodząc na stronę internetową Banku za pomocą linka promocyjnego, który znajdziemy w mailu po przesłaniu formularza rejestracyjnego, a umowę podpiszemy za pomocą:

 • strony internetowej, gdzie weryfikacja tożsamości nastąpi w obecności kuriera, który dostarczy umowę lub
 • aplikacji mobilnej, gdzie następuje wideoweryfikacja

Jakie warunki należy spełnić

 • Pierwszą nagrodę w kwocie 100 zł otrzymamy, gdy w lutym 2021r wykonamy 3 transakcje kartą lub BLIK oraz 1 przelew za pomocą bankowości internetowej GOonline lub bankowości mobilnej GOmobile
 • Druga nagroda w wysokości 150 zł zostanie nam przyznana za spełnienie tych samych warunków co dla uzyskania pierwszej premii w marcu 2021r oraz za zapewnienie wpływu na konto w wysokości co najmniej 500 zł.

W promocji Bank nie uwzględni wpływów pochodzących z innych naszych rachunków prowadzonych przez bank, z rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych.

W promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Jeśli chodzi o przelew Bank zaakceptuje zwykle przelewy Elixir z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz tych dokonanych za pomocą systemów płatności: DotPay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK.

Nagrody

Informację o pierwszej nagrodzie otrzymamy do 22.03.2021r, natomiast o drugiej do 26.04.2021r. Zostaną nam one wypłacone do końca miesiąca, w którym otrzymamy informację o ich przyznaniu. Na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

Wraz z informacją o pierwszej nagrodzie otrzymamy link do zalogowania się na stronie Organizatora promocji, na której musimy uzupełnić dane niezbędne do wypłacenia nagród w terminie do 28.03.2021r.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest