PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Rozpoczęła się kolejna promocja Konta Optymalnego w Banku BGŻ BNP Paribas, w której tak jak w poprzednich edycjach mamy do zgarnięcia łatwe 200 zł. Pula nagród w poprzednich edycjach topniała bardzo szybko 🙂 a zatem trzeba się spieszyć

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do momentu wyczerpania puli nagród – 1500 rejestracji, jednak najpóźniej do 07.04.2019 roku .

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 24 miesięcy nie posiadały ani współposiadały konta w banku BGŻ BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank.

Jak przystąpić do promocji

Pierwszym krokiem jest wypełnienie i przesłanie formularza rejestracyjnego zamieszczonego na stronie promocji.

W formularzu wymagane  jest od nas złożenie oświadczeń dotyczących: zaakceptowania regulaminu, zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zgody na upoważnienie banku do udzielenia informacji w zakresie spełnienia przez nas warunków promocji.

Kolejnym krokiem jest złożeniu wniosku o otwarcie Konta Optymalnego z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej w terminie do 7.04.2019r. Wniosek musimy złożyć przez Internet wykorzystując przy wnioskowaniu link promocyjny. Link otrzymamy po dokonaniu rejestracji na e-mail podany w formularzu.

I zostaje nam tylko zawarcie umowy o prowadzenie konta, mamy na to czas najpóźniej do 22.04.2019r.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji do zdobycia mamy trzy nagrody, dwie pierwsze o wartości 50 zł oraz trzecia o wartości 100 zł, czyli możemy zyskać maksymalnie 200 zł.

Pierwsze 50 zł trafi na nasze konto, gdy aktywujemy aplikację GOmobile do dnia 30.04.2019 r. Kolejną nagrodę w kwocie 50 zł dostaniemy, gdy spełnimy warunki do uzyskania pierwszej nagrody oraz w maju 2019 r wykonamy płatności bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 300 zł oraz zarejestrujemy na naszym nowo otwartym koncie wpływ na kwotę minimum 1000zł

I trzecia nagroda należeć będzie do nas, jeśli spełnimy warunki do otrzymania drugiej nagrody oraz w czerwcu i lipcu 2019 r wykonamy transakcje bezgotówkowe na kwotę minimalną 300 zł oraz otrzymamy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł.

Uwaga! W promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Dodatkowo w promocji wyłączone są operacje dokonane za pośrednictwem płatności internetowych: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay).

Ponadto Bank nie uwzględni wpływu, jeśli będzie on przelewem z innego rachunku bankowego należącego do nas prowadzonego przez Bank BGŻ BNP oraz BGŻ Optima, wpłatą gotówkową oraz będzie to przelew z rachunku kredytowego.

Nagrody

O uzyskaniu pierwszej i drugiej nagrody bank poinformuje nas najpóźniej do 19.06.2019r, natomiast o trzeciej do 19.08.2019r. Nagrody zostaną nam wydane do końca miesiąca, w którym otrzymamy informację o jej przyznaniu, czyli odpowiednio do pierwsza i druga nagroda do 30.06.2019r, trzecia nagroda do 31.08.2019r. Nagrody zostaną nam przekazane na numer konta przez nas wskazany.

Pamiętajmy, że na dzień otrzymania nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej

Szczegóły o Koncie Optymalnym znajdziesz w naszej analizie konta: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/bgz-bnp-paribas

Dodatkowe 400 zł

Dodatkowo, jeśli chcemy założyć kartę kredytową, możemy wziąć udział w równoległej promocji Banku, w której za założenie karty kredytowej zyskać możemy 400 zł. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/do-400-zl-na-zakupy-na-allegro-promocji-karty-kredytowej-w-bgz-bnp-paribas

Dokumenty