Rozpoczęła się kolejna edycja promocji Konta 360° lub Konta 360° Student w Millennium Banku, a w niej za założenie konta dostaniemy premię w kwocie 200 zł. Oczywiście konto założymy bez wychodzenia z domu

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 22 czerwca 2019r
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: 200 zł w gotówce
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 22.06.2020 r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, którzy na dzień rozpoczęcia promocji, czyli 30.04.2020r nie posiadali żadnego z produktów banku – nie są stroną jakiejkolwiek umowy z bankiem, nie są byłymi klientami Banku, którzy brali już udział w akcji promocyjnej Konta 360° lub Konta 360° Student oraz nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt banku. Poniżej zapis z regulaminu:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej  pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

Jak przystąpić do promocji

Przystąpić do promocji możemy wnioskując o założenie Konta 360° lub Konto 360° Student z kartą debetową poprzez stronę promocji oraz zawierając umowę o konto do dnia 22.06.2020r.

Podczas składania wniosku musimy wyrazić wymagane zgody:

  • na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Konto założymy nie wychodząc z domu, gdy wypełnimy wniosek na telefonie oraz potwierdzimy naszą tożsamość zdjęciami dowodu osobistego i twarzy.

Jakie warunki należy spełnić

Następnie powinniśmy aktywować aplikację mobilną Millenium Banku, najpóźniej do 30.09.2020r oraz w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy zasilić nasze konto wpływem na kwotę minimum 1000 zł i wykonać co najmniej 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę.

Pierwszym miesiącem, w którym powinniśmy spełnić warunki promocji jest lipiec, kolejnymi sierpień i wrzesień 2020r. Spełnienie warunków promocji daje nam również darmowe korzystanie z konta czyli aby uzyskać dodatkowe 200 zł, nie musimy spełniać innych warunków poza tymi, które są w ofercie(wymagane aby uniknąć opłat za konto)

Uwaga! Bank nie uwzględni wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między naszymi rachunkami, transakcji niebędących zapłatą za towary i usługi, transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot płatności zwróconych na konto przed nabyciem nagrody.

Nagrody

Premię  otrzymamy na konto otwarte w promocji do dnia 30.10.2020 r.

Konto 360° i Konto 360° Student

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o kontach w Millennium Banku sprawdź nasze analizy – znajdziesz w nich szczegółowe opłaty i warunki.

200 zł za kartę kredytową

Jeśli zawnioskujemy o jedną z kart kredytowych w Millenium Banku, nasza premia wzrośnie o kolejne 200 zł. Promocja trwa do 11.05.2020r lub do wyczerpania puli nagród. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/200-zl-w-promocji-karty-kredytowej-w-millennium-banku-nawet-760-zl-moneybacku-za-platnosci-karta-pula-nagrod

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!