W promocji Konta dla Młodych w Banku PKO BP możemy zarobić 150 zł do wykorzystania na Pyszne.pl za wykonanie 4 operacji z konta przez 3 miesiące. Pula nagród w promocji jest ograniczona, a warunki niezwykle proste do spełnienia.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 14 marca 2021r lub do wyczerpania puli nagród

PULA NAGRÓD: tak – 5000 szt.

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA:  150 zł do wykorzystania na Pyszne.pl

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

09
days
:
10
hrs
:
23
mins
:
52
secs

Do kiedy trwa promocja

Promocja ważna jest do 14.03.2021r lub wyczerpania puli nagród – 5000 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów Banku, którzy w okresie od 1.01.2020r do 24.01.2021 r nie posiadali konta osobistego w Banku oraz w Banku Inteligo. Ponieważ, promocja dotyczy Konta dla Młodych wymogiem jest również nasz wiek 18 – 26.

Jak przystąpić do promocji

W promocji wnioskujemy Konto dla Młodych na jeden z wybranych sposobów: poprzez stronę Banku, w aplikacji mobilnej IKO lub serwisie internetowym iPKO. Umowę o konto zawrzeć możemy całkowicie zdalnie z wykorzystaniem selfie, do dnia 14.03.2021r.

Co istotne, w tym samym terminie powinniśmy również dokonać zgłoszenia udziału w promocji wypełniając formularz na stronie promocji oraz wyrażając zgodę na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telefonicznych urządzeń końcowych i systemów wywołujących.

Jakie warunki należy spełnić

Wystarczy, że w każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta wykonamy 2 transakcje bezgotówkowe kartą oraz 2 płatności Blikiem, z wyjątkiem wpłat i wypłat z bankomatów i przelewów na telefon. Za spełnienie warunków w każdym z miesięcy otrzymamy bon do wykorzystania na Pyszne.pl o wartości 50 zł. Dla przykładu zakładając konto w lutym, warunki promocji musimy spełnić w marcu, kwietniu i maju 2021r.

Nagrody

Nagrodę w postaci kodu elektronicznego na Pyszne.pl znajdziemy w aplikacji mobilnej IKO i w bankowości internetowej iPKO. Zostanie nam ona wypłacona do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Kody ważne są do 25.01.2022r.

 

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest