eKonto osobiste w mBanku – sprawdź opłaty i prowizje w super ofercie od mBanku

Sie 1, 2012

f

Analiza konta osobistego

Aktualizacja: 21 września 2020r

eKonto Osobiste w mBanku to nowa oferta konta w mBanku. Warunki jakie zaproponował swoim klientom mBank w nowej ofercie są bardzo atrakcyjne. eKonto Osobiste może śmiało konkurować z innymi kontami.

Wart wziąć pod uwagę również inne produkty, do których uzyskujemy dostęp decydując się na Konto Osobiste w mBanku.

Chcesz otworzyć eKonto Osobiste

Sprawdź najważniejsze opłaty i prowizje

Opłaty za otwarcie i prowadzenie konta

  • 0 zł – otwarcie konta
  • 0 zł – prowadzenie konta

Opłaty za korzystanie z bankomatów

  • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju powyżej 100 zł
  • 2,5 zł – oplata za wypłaty z bankomatów krajowych dla wypłat poniżej 100 zł
  • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach za granicą
  • 0 zł – wypłata CashBack

Opłaty za korzystanie z karty

  • 0 zł – opłata za wydanie karty
  • 7 zł – opłata miesięczna za kartę – pobierana jeśli w danym miesiącu użytkownik nie dokona min. 1 płatności kartą

Informacje o karcie i wzór

Karta: Karty płatnicze Visa payWave & MasterCard

Aplikacja mobilna

Otwierając eKonto Osobiste możesz swobodnie korzystać ze swojego konta za pomocą super aplikacji mobilnej mBanku. To jedna z najlepszych aplikacji mobilnychAplikacja jest dostępna na urządzenia z systemami Android oraz iOS
w

Wskazówki!

  1. eKonto Osobiste w mBanku to nowa oferta o lepszych warunkach.  Aby korzystanie z karty było darmowe wystarczy dokonać min.1 płatności kartą wydaną do konta – warunek nie jest skomplikowany gdyż wystarczy płatność na dowolną kwotę.
  2. Warto mieć na uwadze korzystanie z bankomatów – co prawda bank udostępnia darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju za darmo ale tylko w przypadku wypłat w wysokości min. 100zł. Uwaga! Wypłata kwoty mniejszej niż 100 zł to koszt 2,5 zł – warto wypłacić powyżej 100 zł. Bankomaty za granicą są darmowe, ale należy pamiętać o opłacie za przewalutowanie
i

Aktualna Taryfa Opłat i Prowizji

(staramy się aby wszystkie dane były aktualne, pomimo tego sprawdź opłaty i prowizje na stronie banku zanim otworzysz konto)

Sprawdź również pozostałe konta w mBanku

eKonto m - dla studentów
eKonto m - dla dzieci już od 13 roku życia
mBiznes Konto Standard - konto firmowe
Zobacz jak otworzyć Konto Osobiste w mBanku - instrukcja

Konto Osobiste w mBanku możemy otworzyć na kilka sposób: za pomocą kuriera, przez selfie lub w oddziale Banku. Wybierz instrukcja do każdego sposobu. Zaczynamy 🙂

Jak otworzyć konto w mBanku za pomocą kuriera?

W pierwszej kolejności należy złożyć wniosek online. Do wniosku możesz przejść za pomocą przycisku na stronie naszego poradnika. Do złożenia wniosku będą potrzebne Ci dane z dowodu osobistego. Cały wniosek można wypełnić nawet w 5 min. Podczas wniosku możesz podać kod polecającego jeśli chcesz otworzyć konto z polecenia.

Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi w kolejnych krokach wniosku. Podczas składania wniosku jako sposób zawarcia umowy wybierz kuriera, który dostarczy umowę do podpisania.

Po złożeniu wciągu 2 dni skontaktuje się z Tobą kurier w celu umówienia spotkania i dostarczenia umowy. Wybierz dogodny dla Ciebie termin i godzinę. Podczas podpisania umowy będzie potrzebny Ci dokument tożsamości, który podałeś we wniosku. Podpisz umowę we wskazanych miejscach i oddaj ją kurierowi, aby mógł dostarczyć ją do Banku.

Po podpisaniu dokumentów otrzymasz pakiet aktywacyjny z instrukcją. Postępuj zgodnie z nią, aby aktywować konto.

Jeśli do konta zamówiłeś kartę debetową, zostanie ona wysłana na Twój adres korespondencyjny. Po otrzymaniu karty aktywuj ją i nadaj numer PIN

Jak otworzyć konto w oddziale banku?

Jeśli w pobliżu mamy oddział mBank możemy w nim sfinalizować wniosek złożony przez internet. A zatem na początku również należy złożyć wniosek przez internet, a podczas składania wniosku zaznaczyć, że umowę chcemy podpisać w oddziale Banku(koniecznie będzie też podanie konkretnego oddziału).

Po złożeniu wniosku udajemy się do wskazanego oddziału i tam podpisujemy umowę (będzie nam potrzebny dokument tożsamości wskazany we wniosku).

Uwaga! Będąc w oddziale należy zaznaczyć, że chcemy jedynie sfinalizować złożony wniosek. Jeśli tego nie dopilnujemy to doradca w oddziale może usunąć złożony przez nas wniosek i otworzyć konto od nowa. Dla nas będzie to miało znaczenie jeśli otwieramy konto w promocji – usunięcie naszego wniosku może wykluczyć nas z premii. 

Jedną wizytą w oddziale załatwimy wszystkie formalności. Zamówiona karta zostanie dostarczona na nasz adres korespondencyjny – po otrzymaniu aktywuj ją i nadaj PIN

Jak otworzyć konto w mBanku na selfie?

Jeśli chcemy otworzyć konto w mBanku za pomocą selfie, to w pierwszej kolejności pobieramy aplikację mobilną mBanku, a następnie za pomocą aplikacji składamy wniosek o otwarcie konta. Do złożeniu wniosku będzie potrzebny dowód osobisty i telefon z dostępem do internetu.

Podczas składania wniosku wpisujemy wszystkie niezbędne dane i zatwierdzamy wymagane zgody i oświadczenia. W kolejnym krokach wniosku zostaniemy poproszeni o zrobienie zdjęcia i filmu naszego dowodu osobistego, a potem kolejne zdjęcie i firm naszej twarzy.

Po prawidłowym wypełnieniu wniosku umowę należy zaakceptować za pomocą kodu sms, który otrzymamy na numer telefonu. W tym momencie możesz już zamknąć aplikację mobilną. Konto zostanie uruchomione najpóźniej w następnym dniu roboczym, o czym zostaniemy poinformowaniu za pomocą wiadomości e-mail

Następnie wystarczy aktywować konto zgodnie z instrukcją. Karta do konta zostanie wysłana pocztą na adres korespondencyjny – aktywuj ją i nadaj PIN

Nie jesteś pewien jak otworzyć konto na selfie. Zobacz to na filmie 🙂

eKonto Osobiste - ocena
{{ reviewsOverall }} / 10 Użytkowników (17 Oceny)
Ocena Konta9.1
Oceny innych użytkowników Dodaj swoja ocenę
Order by:

Be the first to leave a review.

Verified
/ 10

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Dodaj swoja ocenę

f

Sprawdź analizę konta w innym banku

wybierz bank aby zobaczyć analizę

IDEA
CITI HANDLOWY
T-MOBILE
INTELIGO
Nest Bank
mBank
BNP PARIBAS
Credit Agricole
PEKAO SA
PKO Bank Polski
ENVELOBANK
ING Bank Śląski
SANTANDER
GETIN BANK
ALIOR BANK
BOŚ BANK
TOYOTA
MILLENNIUM

Pin It on Pinterest

Share This