Konto Firmowe ranking – MARZEC 2019r – znajdź najlepsze konto dla swojej firmy

Konto firmowe ranking – na tej stronie znajdziesz zestawienie najlepszych kont firmowych. Jeśli prowadzisz firmę lub planujesz ją otworzyć i poszukujesz konta firmowego sprawdź nasz ranking

l

Konto firmowe ranking - jak tworzymy ranking?

Do naszego rankingu trafiają najtańsze konta dla firm. Trzymamy się zasady, że z danego banku wybieramy tylko jedno konto, które według nas jest najtańsze. Prześwietlamy ofertę i porównujemy ją z innymi bankami.

U

Jakie dane porównujemy?

Konto firmowe ranking – jakie opłaty bierzemy pod uwagę:

  • Opłaty za prowadzenie konta bankowego
  • Opłaty za korzystanie z karty
  • Informacje o  bankomatach w kraju i za granicą
b

Analiza konta

Każde konto, które zawiera ranking kont firmowych, zostało przez nas dokładnie przeanalizowane. Klikając w link „analiza konta” możesz przejeść do strony z analizą oferty w danym banku.

Karta

Korzystanie z karty wydanej do konta, również może być zupełnie darmowe. W niektórych ofertach mogą być nałożone warunki, które musimy spełnić aby opłata nie została pobrana. Najdroższe oferty mają stałą opłatę za korzystanie z karty(nie można jej uniknąć). Na tej stronie z pewnością znajdziesz konto firmowe z bezwarunkowo darmową kartą.

Bankomaty

Aby mieć wygodny dostęp do swojej gotówki w ofercie konta bankowego powinniśmy mieć dużo bankomatów, z których możemy wypłacać pieniądze bez prowizji – zobacz ranking konto osobistych. Część banków ograniczą liczbę darmowych bankomatów, wprowadzając prowizję od wypłaty z pozostałych bankomatów. Wybierając konto firmowe szukaj konta z możliwie największą liczbą darmowych bankomatów i darmowymi przelewami

Prowadzenie konta

W zależności od oferty banku, prowadzenie konta może być zupełnie darmowe, warunkowo płatne – opłata pobierana gdy nie spełnimy warunku(możemy uniknąć opłaty) lub płatne(nie ma możliwości uniknięcia opłaty). Wybierając konto firmowe szukaj konta, w którym prowadzenie konta jest zupełnie darmowe

f

Czym sugerować się podczas wyboru konta?

Wybierając konto firmowe powinniśmy przemyśleć w jaki sposób będziemy z niego korzystali (do czego najbardziej będzie nam służyło). Często już po chwili można dojść do wniosku, że pewne usługi i operacje nie będą nam potrzebne. Warto zauważyć, że nie na rynku ani jednej oferty konta, która oferowałaby nam wszystkie operacje zupełnie za darmo. Wzięcie pod uwagę tylko tych najbardziej kluczowych dla nas operacji pozwala wybrać optymalną ofertę.

Zawsze przed podjęciem ostatecznej decyzji porównaj konta wykorzystując ranking.  Sprawdź danekonto firmowe na stronie banku. Warto przeczytać o produktach i usługach, które bank oferuje nam wraz z kontem.

Share This