Trwa kolejna, noworoczna promocja Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas, w której zarobić możemy aż 300 zł. Tak jak w większości promocji organizowanych przez BNP Paribas również i tym razem pula nagród jest ograniczona.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 06.02.2020 roku lub do momentu wyczerpania puli nagród – liczby 3000 rejestracji.

Dla kogo jest ta promocja

W promocji możemy wziąć udział, jeśli jesteśmy nowym klientem banku i na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 9 miesięcy nie posiadaliśmy ani współposiadaliśmy konta osobistego w Banku BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Po spełnieniu powyższego warunku, musimy przesłać formularz rejestracyjny poprzez stronę promocji, w którym złożymy oświadczenia wymagane do wzięcia udziału w promocji. Następnie składamy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat oraz z dostępem do bankowości internetowej, korzystając z otrzymanego linka promocyjnego, najpóźniej do 06.02.2020r. W ostatnim kroku zawieramy umowę o prowadzenie konta, do dnia 21.02.2020r

Jakie warunki należy spełnić

W promocji możemy otrzymać nagrodę o łącznej wartości 300 zł, która podzielona jest na trzy części.

Aby otrzymać pierwszą nagrodę w kwocie 50 zł wystarczy, że wykonamy 5 płatności bezgotówkowych w lutym 2020r. Druga nagroda, czyli 100 zł zostanie nam przyznana, gdy marcu oraz kwietniu 2020 r wykonamy transakcje na łączną kwotę 300 zł oraz otrzymamy wpływ na konto na kwotę min 1000 zł. Dla uzyskania trzeciej nagrody w kwocie 150 zł konieczne jest spełnienie tych samych warunków, co w przypadku drugiej nagrody, z tymże w maju i czerwcu 2020r.

Pamiętajmy jednak, że w promocji nie zostaną uwzględnione transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ponadto wyłączone są operacje dokonane za pośrednictwem płatności internetowych: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz przelewy natychmiastowe (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay).

Natomiast wpływ nie może pochodzić z naszego rachunku prowadzonego przez bank, z rachunku kredytowego oraz nie może być wpłatą gotówkową.

Nagrody

O przyznaniu pierwszej nagrody zostaniemy powiadomieni do dnia 20.03.2020r, drugiej do 22.05.2020r, natomiast trzeciej do 24.07.2020r. Nagrody otrzymamy do końca miesiąca, w którym dostaniemy informację o ich przyznaniu.

Przed odebraniem pierwszej nagrody, do 25.03.2020r. powinniśmy zalogować się na stronie wskazanej przez Organizatora promocji i uzupełnić dane niezbędne do jej wypłacenia.

Pamiętajmy, że na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!