Jeśli myślimy o założeniu konta osobistego, możemy skorzystać z promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w Millenium Banku. Spełniając warunki promocji, zyskamy 200 zł w gotówce oraz całkiem darmowe korzystanie z konta. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 04.11.2019 r. Promocją objętych jest 7000 wniosków. O zakończeniu promocji bank poinformuje za pomocą strony.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich, będących nowymi klientami banku, które na dzień rozpoczęcia promocji, czyli 04.10.2019r nie posiadały żadnego z produktów banku – nie są stroną jakiejkolwiek umowy z bankiem, nie są byłymi klientami Banku, którzy brali już udział w akcji promocyjnej Konta 360° lub Konta 360° Student oraz nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt banku. Poniżej zapis z regulaminu:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej  pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

Jak przystąpić do promocji

Powinniśmy do 04.11.2019r złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student z kartą debetową poprzez stronę promocji oraz do 07.11.2019r podpisać umowę o prowadzenie konta.

Składając wniosek musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oraz zaakceptować regulamin promocji.

Jakie warunki należy spełnić

Wystarczy, że do 31.01.2019r aktywujemy aplikację mobilną Millenium Banku oraz w listopadzie, grudniu 2019 r i styczniu 2020r zasilimy nasze konto sumą wpływów na kwotę co najmniej 1000 zł oraz wykonamy co najmniej 1 płatność kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę.

Zaznaczmy, że są to warunki, które równocześnie gwarantują nam darmowe korzystanie z konta.

Uwaga! Bank nie uwzględni wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między naszymi rachunkami transakcji niebędących zapłatą za towary i usługi, transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot płatności zwróconych na konto przed nabyciem nagrody.

Nagrody

Premię dostaniemy do dnia 28.02.2020 r na konto otwarte w promocji.

Konto 360° i Konto 360° Student

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o kontach w Millennium Banku sprawdź nasze analizy – znajdziesz w nich szczegółowe opłaty i warunki.

Dodatkowe 300 zł

Prowadząc działalność gospodarczą możemy skorzystać z promocji Konta Mój Biznes i zarobić wysoką premię w kwocie 300 zł. Promocja trwa do 31.10.2019r. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/nawet-300-zl-w-promocji-konta-firmowego-moj-biznes-w-millennium-banku-2000-nagrod

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy