PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Kolejna edycja promocji konta firmowego mBank Standard. Premię w wysokości 100 zł otrzymamy za spełnienie prostego warunku aktywności oraz dodatkowo zyskujemy darmowe korzystanie z konta bankowego i możliwość zamówienia terminala płatniczego.

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do dnia 23.05.2019 roku.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja przeznaczona jest do przedsiębiorców, którzy na dzień 3.04.2019 roku nie posiadali rachunku bankowego w mBanku dla danego numeru NIP oraz osiągają zyski ze sprzedaży maksymalnie do 10 000 000 zł. Poniżej zamieszczamy zapis z regulaminu:

Promocja rachunku bieżącego mBiznes konto Standard przeznaczona jest dla przedsiębiorców, przez których w niniejszym Regulaminie rozumie się osoby fizyczneprowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie,wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną, publiczne jednostki oświatowe, zwanych dalej Uczestnikami Promocji. W Promocji mogą wziąć udział ww. przedsiębiorcy, którzy osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł.

Jak przystąpić do promocji

Udział w promocji możemy wziąć poprzez złożenie wniosku o konto bankowe mBiznes konto Standard. Po złożeniu wniosku pozostaje nam zawrzeć umowę o konto mBiznes konto Standard.

Jakie warunki należy spełnić

Bank przekaże nam premię pieniężną w wysokości 100 zł,  jeśli w ciągu 30 dni od otwarcia konta wykonamy przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł oraz dokonamy płatności kartą wydaną do konta.

Nagrody

Premię w wysokości 100 zł dostaniemy na nowo otwarte konto w promocji do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Darmowe konto przez 2 lata

Ponownie w promocji możemy zyskać dodatkowe korzyści w postaci darmowego konta przez 2 lata od jego otwarcia. Nie zapłacimy za następujące usługi:

  •  prowadzenie rachunku
  •  pakiet przelewów internetowych
  •  opłaty za kartę
  •  wypłaty z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet, Santander na terenie kraju
  • wpłaty we wpłatomatach mBanku, Euronetu, Planet Cash na terenie kraju

Tym razem bank oferuje nam jeszcze możliwość zamówienia terminala płatniczego. Nie zapłacimy za instalację terminala oraz abonament za terminal wyniesie nas 0 zł przez 18 miesięcy.

Ile kosztuje mBiznes konto Standard?

Więcej o koncie firmowym w mBanku znajdziesz tutaj: http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/mbiznes-konto-firmowe-mbank

Dokumenty