Ruszyła bardzo łatwa promocja w mBanku we współpracy z serwisem eBroker.pl., w której za założenie eKonta osobistego zgarnąć możemy 150 zł. W promocji obowiązuje bardzo krótki okres karencji. Promocja obowiązuje do wyczerpania puli nagród – 3000 szt.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić najpóźniej do 31.03.2020r lub do momentu wyczerpania puli nagród 3000 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Przystąpić do promocji możemy będąc nowym klientem mBanku, który na dzień rozpoczęcia promocji, to jest 3.02.2020r nie był posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w mBanku. Okres karencji jest bardzo krótki, a pula nagród jest ograniczona

Jak przystąpić do promocji

Najpierw musimy zarejestrować się na stronie Serwisu i założyć profil, akceptując regulamin promocji. Następnie za pośrednictwem Serwisu, z wygenerowanego dla nas linku, składamy wniosek o otwarcie eKonta osobistego wraz z kartą debetową. Najpóźniej do 15.04.2020r musimy zawrzeć umowę o prowadzenie konta.

Pamiętamy, aby podczas rejestracji w Serwisie oraz podczas wnioskowania o konto podać ten sam adres e-mail.

Jakie warunki należy spełnić

Pozostaje nam jeszcze spełnienie jednego, niezwykle prostego warunku- w jednym z dwóch pierwszych miesięcy po otwarciu konta powinniśmy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą, blikiem, przelewem na inne konto lub płatność internetową. Zatem, gdy założymy konto w lutym, płatności musimy wykonać marcu i kwietniu 2020r.

Premię możemy powiększyć polecając eKonto swoim znajomym i rodzinie. Za każde polecenie konta otrzymamy premię w wysokości 50 zł. Na stronie serwisu znajdziemy link polecający, który następnie musimy udostępnić poleconym osobom.

Możemy otrzymać premię za polecenie eKonta maksymalnie 5 osobom, czyli zarobimy maksymalnie 250 zł.

Nagroda

O przyznanej nagrodzie zostaniemy poinformowani za pomocą wiadomości e-mail, najpóźniej do 17.06.2020r. Następnie w ciągu 7 dni powinniśmy wypełnić formularz podając w nim dodatkowe dane niezbędne do wypłacenia nagrody. Nagrodę otrzymamy do 30.06.2020r.

eKonto osobiste – ile kosztuje?

Więcej informacji o eKoncie w mBanku znajdziesz na stronie: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/mbank

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!