W nowej promocji Konta Przekorzystnego w Banku Pekao S.A mamy znacznie łatwiejsze warunki do spełnienia, a wysokość premii nadal pozostaje taka sama i wynosi 100 zł. Oprócz tego możemy zyskać dodatkową premię biorąc udział w Programie Poleceń oraz wnioskując o kartę kredytową.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 maja 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: 100 zł w gotówce

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.05.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji można przystąpić jako nowi klienci banku, którzy nie posiadali rachunku płatniczego lub terminowej lokaty oszczędnościowej w Banku w okresie od 1.01.2019r. do 31.03.2021r.

Jak przystąpić do promocji

W promocji zawieramy umowę o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z kartą i aplikacją PeoPay. Musimy również potwierdzić zapoznanie się z regulaminem promocji.

Zgodnie z zapisem w regulaminie umowę powinniśmy sfinalizować online na jeden z dwóch sposobów: poprzez stronę internetową Banku lub poprzez aplikację mobilną PeoPay. Tylko, gdy z jakiś powodów nie uda nam się zawrzeć umowy w wyżej wymieniony sposób, uwzględnione zostanie podpisanie umowy w oddziale Banku.

Pamiętajmy, że po zawarciu umowy online zobligowani jesteśmy do potwierdzenia swojej tożsamości w oddziale Banku. Powinniśmy to zrobić do dnia 31.07.2021r, gdy umowę o konto zawrzemy w kwietniu oraz do 31.08.2021r gdy umowę o konto zawrzemy w maju 2021r.

Jakie warunki należy spełnić

Po otwarciu konta mamy do spełnienia jeszcze dwa warunki. W każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu założenia konta powinniśmy zapewnić wpływ na konto w kwocie co najmniej 500 zł oraz wykonać min. 4 transakcję kartą. 

Jako wpływu Bank nie uzna wpłaty gotówkowej, wpływu środków z rozliczenia depozytów terminowych lub pożyczki lub kredytu jak również przelewu wewnętrznego.

Nagrody

Termin wypłacenia nagrody zależy od momentu otwarcia konta. Dla kont otwartych w kwietniu nagroda zostanie wypłacona do 31.08.2021r, dla konto otwartych w maju do 30.09.2021r. Nagroda za spełnienie warunków promocji zostanie przelana na konto otwarte w promocji.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest