W ING Banku Śląskim rozpoczęła się kolejna edycja promocji Konta Direct, w której możemy zaoszczędzić 160 zł premii za spełnienie prostych warunków – wystarczy aktywnie korzystać z konta i zapewnić wpływy na konto

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 30 września 2021

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe, ale wymagana aktywne korzystanie z konta i zapewnienie wpływów na konto

DO ZDOBYCIA: nawet 160 zł w gotówce

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 30 września 2021r .

Dla kogo jest ta promocja

Promocja jest dla nowych klientów Banku, którzy od 1.04.2020r do 30.06.2021r nie posiadali lub współposiadali następujących kont w Banku: Direct, Komfort, Mobi, Premium, Active (dostępne w ofercie od 29 marca 2021 r.), Student, Klasyczne, PRP. Poniżej zapis z regulaminu promocji:

Od 1 kwietnia 2020 r. do 30 czerwca 2021 r.nie może posiadać lub nie współposiadać któregokolwiek z osobistych Kont z Lwem w PLN: Direct, Komfort, Mobi, Premium, Active (dostępne w ofercie od 29 marca 2021 r.), Student, Klasyczne, PRP. Promocja nie dotyczy osób posiadających lub współposiadających produkty Banku(np. konta, karty, pożyczki) oraz osób będących pełnomocnikami do tych produktów.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że zawnioskujemy o otwarcie Konta Direct lub Konta Komfort wraz z kartą do konta oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym – OKO poprzez stronę internetową Banku. Wnioski złożone przez bankowość internetową Moje ING nie zostaną uwzględnione w promocji.

W trakcie wnioskowania o konto musimy również wyrazić zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny. Poniżej zapis z regulaminu promocji:

Uczestnikosoba fizyczna (konsument), mająca pełną zdolność do czynności prawnych, którą nabywa się z chwilą uzyskania pełnoletności.Uczestnikiem Promocji w Banku zostaje klient indywidualny,który wyrazi zgodę na przystąpienie do Promocji oraz najpóźniej w dniu przystąpienia do promocji wyrazi zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) w tym profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny i spełni pozostałe, przewidziane regulaminem warunki uczestnictwa Promocji.Udział w Promocji jest dobrowolny.

Umowę o konto musimy zawrzeć najpóźniej do 30.09.2021r. Umowę podpiszemy poprzez kuriera, za pomocą selfie lub przelewem z innego Banku, w którym uprzednio zweryfikowano naszą tożsamość.

Jakie warunki należy spełnić

Pierwsze 110 zł premii otrzymamy wykonując transakcje gotówkowe kartą, portfelem mobilnym lub BLIKIEM na łączną kwotę 1000 zł w terminie nie później niż do 31.12.2021r. Transakcje anulowane oraz wypłaty gotówki z bankomatu nie zostaną uwzględnione. Warunkiem jest również wyrażenie wymaganych zgód marketingowych opisanych powyżej.

Dodatkowe 50 zł premii dostaniemy, jeśli w tym samym terminie spełnimy jeszcze 4 warunki:

  • do 31 grudnia 2021r –  wykonamy min. 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych (mogą być to płatności wykonane w ramach pierwszego warunku promocji) oraz
  • do 31 grudnia 2021r – otrzymamy wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł w trzech dowolnych miesiącach. Wpływ nie może pochodzić z rachunku, którego posiadaczem jest osoba indywidualna, nie może być wpłatą własną w oddziale Banku lub we wpłatomacie
  • do 31 grudnia 2021r – założymy co najmniej 1 cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym(OKO) otwartym w promocji,
  • na dzień 31 grudnia 2021r konto oszczędnościowe będzie aktywne, a suma sald na koncie wyniesie min. 300 zł

Nagrody

Bank przekaże nam nagrodę do 14 stycznia 2022r na konto oszczędnościowe. Warunkiem otrzymania nagrody jest posiadanie na dzień wypłaty nagrody aktywnego konta otwartego w promocji wraz z kartą i kontem oszczędnościowym

 

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest