W Citibanku rozpoczęła się kolejna promocja karty kredytowej Citi Simplicity, w której zgarnąć możemy bon o wartości 400 zł do wykorzystania na dowolny zakup w sklepie internetowym mi-home.pl np. na smartfon Xiaomi Mi A3. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Promocja trwa do dnia 11.02.2020r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Promocja skierowana jest do nowych klientów Banku, którzy od 1.01.2017r nie posiadali karty kredytowej w Citibanku.

Ponadto wnioskując o kartę kredytową powinniśmy spełnić warunki dotyczące wynagrodzenia:

  • jako klient indywidualny- osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
  • prowadząc działalność gospodarcza nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być  prowadzona co najmniej 2 lata.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI 

Przystępując do promocji powinniśmy złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity poprzez stronę internetową oraz zawrzeć umowę o kartę i dokonać jej aktywacji. Przed zawarciem umowy o kartę musimy dostarczyć do Banku dokument potwierdzający nasze dochody np. wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

Wystarczy, że spełnimy dwa proste warunki- w ciągu miesiąca po zawarciu umowy zalogujemy się minimum jeden raz w serwisie Citibanku Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz do końca trzeciego miesiąca po zawarciu umowy dokonamy płatności kartą na łączną wartość 2000 zł.

Bank zastrzega, że nie uzna transakcji zwróconych, przelewów wewnętrznych, polecenia przelewu krajowego oraz transakcji szczególnych, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

NAGRODY

Nagroda zostanie nam przekazana w formie kodu za pomocą wiadomości w serwisie bankowości internetowej CitiBank Online do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Do czasu otrzymania informacji o przyznaniu nagrody nasza karta kredytowa musi być aktywna.

Nagrodę musimy wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od momentu jej otrzymania. Możemy ją wykorzystać jednokrotnie.

DOKUMENTY

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!