Trwa kolejna edycja promocji karty kredytowej w Millennium Banku. Za wyrobienie karty i wykonywanie transakcji z jej użyciem otrzymamy karty podarunkowe na zakupy na Allegro o wartości 300 zł. Dodatkowo wyrabiając kartę Millennium Impresja zyskujemy 5% moneyback. Jeśli rozważamy otwarcie konta osobistego w Banku możemy skorzystać z promocji i zarobić aż 350 zł.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 marca 2021r lub do wyczerpania puli nagród

PULA NAGRÓD: tak – 10 000 szt

WARUNKI PROMOCJI: łatwe, wymagane jest aktywne korzystanie z karty

DO ZDOBYCIA: nawet 300 zł – zakupy na allegro

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.03.2021 r lub do wyczerpania puli nagród- 10 000 sztuk. O zakończeniu promocji Bank poinformuje za pomocą strony internetowej.

Dla kogo jest ta promocji

Z promocji możemy skorzystać, jeśli nie posiadaliśmy karty kredytowej w Millennium Banku od 1.01.2019 r oraz nie byliśmy w procesie wnioskowania o rezygnację z karty.

Jak przystąpić do promocji

W promocji powinniśmy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Millennium Mastercard Impresja lub Millennium Mastercard Gold. Wniosek o kartę złożymy w systemie internetowym Millenet lub aplikacji mobilnej Banku. Co oznacza, że musimy być posiadaczami konta osobistego w Banku.

Następnie zawieramy umowę o kartę z limitem kredytowym min. 3000 zł dla karty Millennium Mastercard Impresja oraz min. 5000 zł dla karty Millennium Mastercard Gold. Co istotne, najpóźniej do czasu zawarcia umowy o kartę musimy wyrazić zgodę na otrzymywanie:

  • informacji handlowych przez kanały elektroniczne,
  • informacji handlowych przez telefon,
  • dopasowanych informacji handlowych,
  • informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem

Jakie warunki należy spełnić

Po otrzymaniu karty, wystarczy, że będziemy nią regularnie płacić. Co oznacza, że w każdym z 6 miesięcy następujących po miesiącu przyznania karty powinniśmy wykonać płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM o wartości co najmniej 350 zł. Łącznie wydamy 2100 zł, a Bank zwróci nam 50 zł za każdy miesiąc spełnienia warunku.

Dla przykładu, gdy umowę zawrzemy w lutym, warunki promocji spełniamy w okresie od marca do sierpnia 2021r, a zawierając umowę w marcu od kwietnia do września 2021r.

Biorąc udział w promocji zyskujemy również darmową obsługę karty przez 12 miesięcy. Wystarczy, że w każdym miesiącu wykonamy minimum jedną płatność kartą.

Nagrody

Nagrodę otrzymamy poprzez wiadomość sms do końca miesiąca następującego po danym miesiącu, w którym spełnimy warunek promocji. W momencie wypłaty nagrody musimy być nadal posiadaczami karty kredytowej. Karta ważna jest przez 11 miesięcy od momentu jej otrzymania.

Moneyback za płatności kartą – nawet 600 zł w skali roku

Dokonując zakupów kartą kredytową Millennium Banku możemy skorzystać z moneybacków. Płacąc kartą Millennium Impresja dostaniemy 5% zwrotu (maksymalnie 50 zł miesięcznie) w sklepach: Apart, Empik, Carrefour, travelplanet, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, Penny Black, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Oysho, Zara Home, UterQue, Stradivarius.

350 zł za konto osobiste

Zakładając konto osobiste w Millennium Banku i spełniając warunki promocji możemy zyskać nawet 350 zł. Więcej o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/200-zl-w-promocji-konta-360-i-konta-360-student-100-zl-za-zlozenie-wniosku-o-swiadczenie-500-na-nowy-okres

Przydatne dokumenty

 

Pin It on Pinterest