W Citi Banku możemy skorzystać z kolejnej promocji CitiKonta, w której tym razem do zdobycia mamy 200 zł w postaci karty podarunkowej do sieci sklepów Intersport na zakup produktów marki Salomon.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 marca 2021r lub do wyczerpania puli nagród

PULA NAGRÓD: tak – 500 szt

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: 200 zł do Intersport na zakupy produktów marki Salomon

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

26
days
:
10
hrs
:
11
mins
:
58
secs

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy przystąpić do 31.03.2021r lub do wyczerpania puli nagród – 500 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji możemy przystąpić, gdy po 01.01.2020r nie posiadaliśmy ani nie współposiadaliśmy rachunku osobistego oraz konta oszczędnościowego w Citi Banku.

Jak przystąpić do promocji

W promocji powinniśmy zawrzeć umowę o CitiKonto w terminie do 31.03.2021r oraz w ciągu 10 dni od zawarcia umowy o konto zaakceptować regulamin promocji. Konto otworzymy całkowicie online dokonując weryfikacji tożsamości za pomocą selfie.

Jakie warunki powinniśmy spełnić

Wystarczy, że po założeniu konta w terminie do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu konta spełnimy trzy warunki:

  • zapewnimy wpływ na konto w kwocie minimum 2000 zł,
  • zalogujemy się choć jeden raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz
  • wykonamy transakcje bezgotówkowe za pomocą Apple Pay lub Google Play na kwotę co najmniej 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Nagrody

Nagroda zostanie nam przekazana do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji, znajdziemy ją w bankowości internetowej. Nagroda ważna jest do 31.12.2021r.

 

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest