Tym razem w promocji zorganizowanej przez Bank Santander możemy zdobyć premię w kwocie 150 zł w postaci karty podarunkowej za otwarcie Konta Jakiego Chcę lub Konta Jakiego Chcę dla młodych. Sami dokonamy wyboru, w którym ze sklepów chcemy zrealizować bon – w Biedronce, w Decathlon, czy RTV EURO AGD.

Oprócz tego kolejne 50 zł zasili nasz budżet, gdy otworzymy konto dla naszego nieletniego dziecka oraz kolejne 50 zł, gdy podczas wnioskowania o konto podamy kod polecenia. Do tego wszystkiego możemy zaoszczędzić jeszcze 300 zł zwrotu za rachunki.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA AKTYWNA
  • Trwa do: 31 stycznia 2020r
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: 150 zł w postaci bonu + 50 zł za założenie Konta dla dziecka
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy przystąpić do 31.01.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji możemy skorzystać, gdy jesteśmy osobą pełnoletnią i od 01.12.2019r do dnia otwarcia konta nie posiadaliśmy ani nie współposiadaliśmy rachunku osobistego w Santander Banku.

Jak przystąpić do promocji

Najpierw powinniśmy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych za pośrednictwem strony internetowej promocji, a następnie do dnia 15.02.2021r zawrzeć umowę o konto.

Umowę podpiszemy podczas kontaktu wideo z doradcą Banku lub podczas wizyty kuriera.

Zgodnie z regulaminem promocji powinniśmy także uzupełnić dane kontaktowe (numer telefonu i adres e- mail) oraz wyrazić zgody na: kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym, na otrzymywanie od Banku korespondencji w formie elektronicznej – EKK oraz na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenia regulacji bankowych. Czas na złożenie oświadczeń mamy do 31.01.2021r.

Jakie warunki powinniśmy spełnić

Gdy podpiszemy umowę o konto, do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta powinniśmy zalogować się na stronie promocji i wybrać nagrodę, o którą chcemy się starać. Do wyboru mamy: 150 zł w formie bonu do Biedronki, Decathlon lub RTV EURO AGD. Następnie mamy do spełnienia trzy warunki przez trzy miesiące następujące po miesiącu, w którym otworzymy konto. Do warunków zalicza się:

  • wykonanie 1 płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM,
  • zapewnienie wpływu na konto w kwocie co najmniej 1000 zł oraz
  • zalogowanie się do aplikacji Santander Mobile.

Dla przykładu zakładając konto w grudniu, warunki spełniamy w styczniu, lutym i marcu 2021r.

Premia do zdobycia wzrośnie, gdy po zawarciu umowy o Konto Jakie Chcę otworzymy konto dla naszego nieletniego dziecka. Wniosek o konto dla dziecka złożymy logując się na nasze nowo otwarte konto, najpóźniej do dnia 24.02.2021r. Pamiętajmy o wyrażeniu wymaganych zgód marketingowych. Konto możemy otworzyć dla każdego naszego dziecka.

Nagrody

Nagrodę znajdziemy w bankowości internetowej najpóźniej do 30.06.2021r. Bank wypłaci nam ją na konto otwarte w promocji.

50 zł – za otwarcie konta z polecenia

Jeśli konto otworzymy z polecenia i spełnimy warunki promocji możemy zdobyć kolejne 50 zł. Więcej o promocji znajdziemy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/nawet-500-zl-w-programie-polecen-w-santander-bank-polskazyskuje-polecony-i-polecajacy-ix-edycja-promocji

Moneyback 1% za płatności za rachunki

W ofercie Konta Jakiego Chcę obowiązuje stała oferta w postaci zwrotu na konto 1% kwoty za płatności rachunków za prąd, gaz, Internet, TV, telefon. Maksymalnie w skali roku zyskać możemy zwrot nawet 300 zł.

Przejdź na stronę promocji i sprawdź szczegóły

Do końca promocji pozostało:

05 days : 01 hrs : 29 mins : 13 secs

 

 

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest