Cały czas trwa promocja karty kredytowej Citi Simplicity w Citi Banku. Za jej wyrobienie i spełnienie dwóch warunków zyskać możemy 200 zł w postaci karty podarunkowej do sieci sklepów Lidl

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 3 listopada 2020r
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: karta podarunkowa do Lidla – 200 zł
  • Warunki promocji: łatwe

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Promocja trwa do dnia 03.11.2020r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Korzystając z promocji powinniśmy być nowym klientem Banku, który od 1.01.2018r nie posiadał karty kredytowej w Citi Banku. Ponadto musimy spełnić warunki dotyczące wynagrodzenia:

  • jako klient indywidualny – musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
  • prowadząc działalność gospodarcza – nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być prowadzona co najmniej 2 lata.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI

W promocji składamy wniosek o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity poprzez stronę promocji, a następnie zawieramy umowę o kartę. Po złożeniu wniosku mamy 10 dni na dostarczenie do Banku dokumentu dochodowego np. wyciągu z konta za ostatnie 3 miesiące.

Ponadto musimy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

Jeśli spełnimy wyżej wymienione warunki, pozostanie nam jeszcze zalogować się co najmniej jeden raz za pomocą bankowości internetowej CitiBank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz wykonać płatności kartą na kwotę minimum 1000 zł. O ile pierwszy warunek musimy spełnić do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, na wypełnienie drugiego mamy czas do końca trzeciego miesiąca po zawarciu umowy.

Bank zastrzega, że nie uzna transakcji zwróconych, przelewów wewnętrznych, polecenia przelewu krajowego oraz transakcji szczególnych, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

NAGRODY

O nagrodzie zostaniemy poinformowani przez serwis bankowości internetowej CitiBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Nagroda zostanie nam przesłana na adres korespondencyjny w ciągu 60 dni od dnia otrzymania informacji o jej przyznaniu, pod warunkiem, że nasza karta pozostanie aktywna. Na wykorzystanie karty podarunkowej będziemy mieli 6 miesięcy, możemy z niej korzystać kilka razy do czasu aż wydamy całą nagrodę.

Dokumenty

Pin It on Pinterest