W Citi Banku możemy skorzystać z bardzo ciekawej promocji karty kredytowej Citi Simplicity. Za spełnienie naprawdę łatwych warunków otrzymamy kartę podarunkową do Biedronki o wartości aż 300 zł. Oprócz tego w promocji możemy zyskać darmową obsługę karty za systematyczne wykonywanie transakcji bezgotówkowych.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 grudnia 2020r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: karta podarunkowa do Biedronki o wartości 300 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do dnia 31.12.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Korzystając z promocji musimy być nowym klientem Banku, który od 1.01.2019r nie posiadał karty kredytowej w Citi Banku. Okres kadencji w promocji został skrócony w porównaniu z poprzednimi promocjami karty. Dodatkowo powinniśmy spełnić warunki dotyczące wynagrodzenia:

  • jako klient indywidualny – musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
  • prowadząc działalność gospodarcza – nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być prowadzona co najmniej 2 lata.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że zawnioskujemy o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity za pomocą strony promocji, a następnie zawrzemy umowę o kartę. Po zawnioskowaniu o kartę, w ciągu 10 dni powinniśmy dostarczyć do Banku dokument potwierdzający nasze dochody np. wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące.

Jakie warunki należy spełnić

Po przyznaniu karty, mamy do spełnienia dwa warunki. Po pierwsze powinniśmy zalogować się minimum jeden raz do bankowości internetowej CitiBank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile, a po drugie musimy wykonać płatności kartą na kwotę minimum 1000 zł. Pierwszy warunek spełniamy do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, a drugi do końca trzeciego miesiąca po zawarciu umowy.

Bank zastrzega, że nie uzna transakcji zwróconych, przelewów wewnętrznych, polecenia przelewu krajowego oraz transakcji szczególnych, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

Po spełnieniu powyższych warunków możemy się starać o zwolnienie z opłaty za obsługę karty przez 12 miesięcy, jeśli comiesięcznie wykonamy transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł. Przypomnijmy, że w podstawowej ofercie karty comiesięczna opłata za kartę wynosi 12 zł, a możemy być z niej zwolnieni po dokonaniu płatności na kwotę 1000 zł. O zwolnienie z opłaty możemy się starać od drugiego miesiąca po zawarciu umowy o kartę. Bank zwróci nam opłatę do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonamy płatności.

Nagrody

O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani przez serwis bankowości internetowej CitiBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Nagroda zostanie nam przekazana w postaci e-kodu w serwisie bankowości w ciągu 60 dni od dnia otrzymania informacji o jej przyznaniu, pod warunkiem, że nasza karta pozostanie aktywna. Na wykorzystanie karty podarunkowej będziemy mieli 6 miesięcy, możemy z niej korzystać kilka razy do czasu aż wydamy całą nagrodę.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest