PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Powraca promocja Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwarta na Dzisiaj w BNP Paribas skierowana do osób uprawiających sport. Za założenie konta oraz aktywne z niego korzystanie otrzymamy 9 karnetów elektronicznych do obiektów sportowych OK System o łącznej wartości 567 zł. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do dnia 30.06.2019 roku lub do czasu osiągnięcia liczby 1500 wniosków promocyjnych. O zakończeniu promocji bank poinformuje za pomocą strony.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które w ciągu ostatnich 2 lat nie miały zawartej umowy o rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w Banku BGŻ BNP Paribas oraz w Raiffeisen Banku. Bank wyklucza również osoby, które w dniu składania wniosku są stroną umowy ramowej z Bankiem. Po niżej zapis z regulaminu:

nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej; w okresie 24 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie był posiadaczami ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo –rozliczeniowego w Banku oraz, przed przejęciem przez Bank podstawowej działalności Raiffeisen Bank Polska S.A. z dniem 31.10.2018 r.-w Raiffeisen Polbank;

Jak przystąpić do promocji

Warunkiem przystąpienia do promocji jest przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego wraz z wymaganymi oświadczeniami. W następnym kroku wymagane jest od nas złożenie przez internet za pomocą otrzymanego linka promocyjnego wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości internetowej do 30.06.2019r. Umowę możemy zawrzeć przy pomocy kuriera, najpóźniej do 5.07.2019r.

Jakie warunki należy spełnić

Nagrodą w promocji są karnety elektroniczne o wartości 63 zł każdy do wykorzystania 2 razy w tygodniu w obiektach sportowych współpracujących z OK System. Możemy zdobyć łącznie 9 karnetów o łącznej wartości 567 zł.

Aby dostać pierwszy karnet musimy w lipcu 2019 roku wykonać płatności kartą o łącznej wartości 200 zł, otrzymać wpływ na konto na kwotę minimalną 1000 zł oraz dokonać minimum jednego przelewu za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile.

Uwaga! Bank nie uwzględni wpływu, jeśli będzie przelewem z innego rachunku bankowego należącego do nas prowadzonego przez Bank BNP Paribas oraz BGŻ Optima, wpłatą gotówkową oraz będzie to przelew z rachunku kredytowego.

Poza tym z promocji wyłączone są transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Dodatkowo bank nie uwzględni nam przelewów natychmiastowych oraz wykonanych za pomocą płatności BLIK, PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media.

Spełnienie warunków promocji w lipcu upoważnia nas do dalszego uczestnictwa w promocji. Aby otrzymać w każdym miesiącu od sierpnia 2019 r do marca 2020 r musimy spełnić takie same warunki co w pierwszym miesiącu promocji.

Nagrody

Informację o przyznaniu każdej nagrody dostaniemy na e-mail podany podczas rejestracji nie później niż do 20 dnia następnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Karnet elektroniczny zostanie nam wydany w miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Karnet jest aktywny w kolejnym miesiącu po jego otrzymaniu. Na przykład, gdy spełnimy warunki promocji w lipcu, karnet otrzymamy w sierpniu, a korzystać z niego będziemy mogli we wrześniu.

Aby skorzystać z karnetu musimy założyć panel użytkownika OK System zgodnie z instrukcją podaną w pierwszym e-mailu do dnia 28.08.2019r.

Dokumenty