Jeśli myślimy o założeniu karty kredytowej, w Citi Banku mamy szereg ciekawych promocji, z których możemy skorzystać. Tym razem zakładając kartę Citi Simplicity, otrzymamy bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sieci sklepów Leroy Merlin. Zapraszamy do analizy promocji.

Jak zyskać 400 zł na zakupy w Leroy Merlin w promocji karty kredytowej Citi Simplicity?

Do kiedy trwa promocja

Promocja  trwa do dnia 12.12.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich, które są nowymi klientami CitiBanku. Mogą w niej wziąć udział zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Wykluczone są  osoby, które po 1.01.2018r posiadały kartę kredytową CitiBanku. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z promocji.

Dodatkowo wnioskując o kartę kredytową musimy spełnić następujące wymagania: jako klient indywidualny musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionymi w obecnej firmie min. 3 miesiące. Natomiast, gdy prowadzimy działalność gospodarczą nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a prowadzić działalność musimy co najmniej 2 lata.

Jak przystąpić do promocji

Biorąc udział w promocji powinniśmy złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity oraz podpisać umowę o kartę, dostarczając przed jej finalizacją dokument potwierdzający osiągane przez nas dochody.

Jakie warunki należy spełnić

Musimy spełnić dwa warunki- po pierwsze zalogować się przynajmniej jeden raz do bankowości internetowej CitiBanku Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca pierwszego miesiąca następującego po zawarciu umowy o kartę. Po drugie musimy dokonać płatności naszą kartą kredytową na wartość min 2000 zł, najpóźniej do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę o kartę.

Płacić kartą możemy dokonując zakupów w sklepach, na stacjach paliw oraz w internecie. Pamiętajmy, że przez Bank nie zostaną uznane transakcje zwrócone, przelewy wewnętrzne, polecenia przelewów krajowych oraz transakcje szczególne, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

Nagrody

O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani za pomocą wiadomości w serwisie bankowości internetowej CitiBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Natomiast nagroda zostanie nam przesłana najpóźniej do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy