PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ruszyła extra promocja z kartą kredytową City Simplicity, na którą z pewnością czekało wiele osób. Za założenie karty kredytowej i aktywne korzystanie z niej możemy zdobyć Smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB o wartości 449 zł. Warunki promocji są proste. Jak zdobyć smartfona? Zapraszamy do analizy promocji😊

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do dnia 24.04.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Z oferty mogą skorzystać osoby pełnoletnie, które są nowymi klientami City Banku, czyli od 1.06.2015r nie posiadały żadnego produktu w City Banku. Z promocji mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni jak i przedsiębiorcy.

Ponadto, aby wnioskować o kartę kredytową jako klient indywidualny musimy otrzymywać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionymi w obecnej firmie min. 3 miesiące.

Jeśli prowadzimy działalność gospodarczą nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a prowadzić działalność musimy co najmniej 2 lata.

Jak przystąpić do promocji

Aby wziąć udział w promocji musimy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie promocji

W formularzu musimy zaakceptować zgodę na udostępnienie naszych danych osobowych oraz zgodę na otrzymywanie elektroniczne i telefoniczne informacji handlowych. I tyle 🙂

Po wysłaniu formularza skontaktuje się z nami konsultant, który pomoże nam w złożeniu wniosku o kartę kredytową.Tutaj z pewnością będziemy musieli dostarczyć dokumenty potwierdzające zatrudnienie oraz dochody. Później pozostaje nam podpisać umowę o kartę kredytową City Simplicity.

Jakie warunki należy spełnić

Aby dostać nagrodę wystarczy, że spełnimy dwa łatwe warunki. Zalogujemy się przynajmniej jeden raz do bankowości internetowej CityBanku Online oraz dokonamy płatności naszą kartą kredytową na wartość min 1500 zł. Na spełnienie wyżej wymienionych warunków mamy czas do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę o kartę.

Przykład: Jeśli umowę o kartę podpiszemy w styczniu, na spełnienie warunków promocji mamy czas od końca kwietnia.

Nagrody

Nagrodą za udział w promocji i spełnienie wszystkich warunków jest Smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB 🙂 🙂 🙂

O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani za pomocą wiadomości w serwisie bankowości internetowej CityBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Uwaga! Pamiętajmy, że do czasu otrzymania informacji o przyznaniu nagrody nasza karta kredytowa musi być aktywna

Nagroda zostanie nam wysłana przesyłką kurierską na adres podany we wniosku w ciągu 60 dni od daty otrzymania wiadomości o spełnieniu warunków promocji.

Karta Kredytowa City Simplicity

Biorąc udział w promocji wnioskujemy o kartę kredytową City Simplicity. To jedna z najtańszych kart kredytowych na rynku. Poniżej wzór karty

Pamiętajmy, że korzystanie z karty kredytowej może być całkiem darmowe, jeśli nasze zadłużenie będziemy spłacać w okresie bezodsetkowym. Ponadto z kartą kredytową City Simplicity nie zapłacimy za wydanie i obsługę karty. I możemy dodatkowo skorzystać z Programu Mastercard Priceless Specials lub z Programu korzyści City Specials.

Dokumenty

Komentarze i opinie o promocji mile widziane 🙂 🙂 🙂