W IX edycji Programu Poleceń w Getin Banku za skuteczne polecenie konta swoim znajomym i rodzinie zyskamy 80 zł w postaci bonów podarunkowych do Decathlon, na Allegro lub do Empiku. W Programie zarobi również osoba przez nas zaproszona, wystarczy, że otworzy konto i spełni warunek określony w regulaminie, aby zyskać 50 zł

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA AKTYWNA
  • Trwa do: 31 grudnia 2020r
  • Pula nagród: nie
  • Ile zaoszczędzisz: 80 zł za skuteczne polecenie, 50 zł za otwarcie konta z polecenia
  • Warunki promocji: łatwe, skorzystaj z promocji podczas otwierania konta w Getin Banku

Do kiedy trwa promocja

Promocja obowiązuje do 31.12.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Aby polecać Konto Proste Zasady powinniśmy posiadać konto osobiste w Getin Banku oraz mieć wyrażone zgody marketingowe i zaakceptowany regulamin programu.

Konto polecamy nowym klientom, którzy od dnia 29.02.2020r nie posiadali konta osobistego w Banku.

Jak przystąpić do promocji

Biorąc udział w Programie generujemy swój indywidualny kod polecenia. Możemy to zrobić za pomocą bankowości internetowej, bankowości mobilnej lub w oddziale Banku. Następnie nasz kod polecenia przekazujemy nowym klientom Banku.

Jeśli osoba przez nas polecona założy konto wpisując w trakcie wnioskowania kod polecenia i spełni pozostałe warunki Programu, my odbierzemy nagrodę. W Programie sami dokonamy wyboru, w którym ze sklepów chcemy ją wykorzystać.

Jakie warunki należy spełnić

Natomiast osoba zaproszona przez nas do Programu powinna zawrzeć umowę o Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble podając nasz kod polecenia oraz wyrazić wymagane zgody.

Ponadto musi zasilić konto jednorazowym wpływem w kwocie co najmniej 1500 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego w Getin Noble Banku. Warunek ten jest wymagany w okresie 3 pierwszych miesięcy następujących po miesiącu aktywacji konta.

Nagroda

Informację o nagrodzie znajdziemy w wiadomości w usłudze bankowości elektronicznej, dodatkowo zostanie nam przesłana na adres e-mail i numer telefonu. Wybrany bon podarunkowy otrzymamy  w usłudze bankowości elektronicznej Banku oraz na adres e-mail zarejestrowany w Banku. Nagrodę możemy wybrać najpóźniej do dnia 31.05.2021 r

Zgodnie z regulaminem możemy polecić konto maksymalnie 10 osobom i zarobić nawet 800 zł, a każdy Nowy Klient, po założeniu konta, może wygenerować swój własny kod polecenia i polecać konta.

Konto Proste Zasady

Więcej o Koncie Proste Zasady znajdziesz w naszej analizie: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/getin-bank

Aby polecać musisz mieć konto w Getin Banku np. Konto Proste Zasady

Do końca promocji pozostało:

64 days : 07 hrs : 51 mins : 58 secs

 

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!