W kolejnej promocji rewolucyjnego CitiKonta w Citi Banku ponownie mamy do zdobycia 150 zł w gotówce oraz 10 kodów na usługi kurierskie Inpost. Oprócz tego możemy wziąć udział w promocji karty kredytowej i powiększyć naszą premię o 300 zł.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 28 luty 2021r lub do wyczerpania puli nagród

PULA NAGRÓD: tak – 2000 szt

WARUNKI PROMOCJI: łatwe, ale wymagane jest zapewnienie wpływów na konto i aktywne korzystanie

DO ZDOBYCIA: 150 zł w gotówce + 10 kodów INPOST

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy przystąpić do 28.02.2021r lub do wyczerpania puli nagród – 2000 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji możemy przystąpić, gdy od 01.01.2020r do dnia otwarcia konta nie posiadaliśmy ani nie współposiadaliśmy rachunku osobistego oraz konta oszczędnościowego w Citi Banku.

Jak przystąpić do promocji

W promocji wymagane jest od nas zawarcie umowy o CitiKonto w oddziale Banku, telefonicznie lub online dokonując weryfikacji tożsamości za pomocą selfie. Zawarcie umowy za pomocą kuriera jest wyłączone z promocji. Umowę powinniśmy podpisać w terminie do 28.02.2021r oraz w ciągu 10 dni od zawarcia umowy o konto zaakceptować regulamin promocji.

Jakie warunki powinniśmy spełnić

Główna nagroda w promocji podzielona jest na trzy części – każda o wartości 50 zł. W promocji możemy też zdobyć nagrodę dodatkową w postaci 10 kodów na usługi kurierskie Inpost.

  • Pierwsza nagroda, a jest nią 50 zł w gotówce oraz 8 kodów do wykorzystania na Inpost, trafi do nas za zapewnienie wpływu na konto w kwocie minimum 2000 zł do końca pierwszego miesiąca po otwarciu konta. Przy czym wpłata nie może pochodzić z rachunków indywidualnych prowadzonych przez Bank.
  • Drugą nagrodę zdobędziemy pod warunkiem, że w drugim miesiącu po otwarciu konta zalogujemy się minimum jeden raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz wpłacimy na konto co najmniej 100 zł. Wpłata nie może pochodzić z rachunku prowadzonego przez Citi Bank.
  • Aby zdobyć trzecią nagrodę powinniśmy wykonać płatności bezgotówkowe kartą za pomocą systemu Google Pay lub Apple Pay na kwotę 100 zł do końca trzeciego miesiąca po otwarciu konta. Mogą być to płatności za zakupy dokonane w sklepach internetowych lub stacjonarnych.

Natomiast nagrodę dodatkową w postaci 2 kodów do wykorzystania na Inpost otrzymamy właściwie za samo podpisanie umowy o konto oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

300 zł w promocji karty kredytowej

Jeśli rozważamy założenie karty kredytowej, możemy to zrobić w Citi Banku i zarobić przy tym 300 zł w formie bonu do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/druga-edycja-promocji-karty-kredytowej-w-citibanku-300-zl-do-biedronki-nawet-500-zl-w-pozostalych-promocjach

Nagrody

Każda nagroda zostanie nam wypłacona do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków odpowiednich dla każdej z nagród na konto otwarte w promocji. Natomiast dodatkowe kody na usługi kurierskie Inpost otrzymamy w bankowości internetowej do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o konto. Kody ważne są 30.10.2021r.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest