Rozpoczęła się kolejna – IV już edycja Programu Poleceń w Santander Banku. Podobnie jak we wcześniejszych edycjach w Programie zarobić może zarówna osoba polecająca, jak i polecona. Za każde polecenie jako osoba polecająca i polecona zyskać możemy po 80 zł. Zapraszamy do analizy promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja obowiązuje do 30.09.2019 roku.

Dla kogo jest ta promocja

Osobą poleconą w promocji może osoba pełnoletnia lub osoba małoletnia, w imieniu której występuje Przedstawiciel Ustawowy, która jest nowym klientem banku, czyli od 1 marca 2018 roku nie posiadała konta w Banku Santander.

Osobą polecającą może być osoba pełnoletnia, która posiada konto w Santander Bank z Usługą Santander Internet.

Jak przystąpić do promocji

Jako osoba polecona powinniśmy założyć Konto Jakie Chcę lub Konto VIP z kartą debetową i usługą Santander Internet, podając KOD POLECAJĄCEGO otrzymany od osoby, która jest aktualnie klientem banku. We wniosku wygląda to tak:

Musimy również zaakceptować Regulamin Programu oraz wyrazić niezbędne zgody: na informowanie Polecającego o czynnościach podejmowanych przez niego i bank w ramach Programu, na przetwarzanie danych osobowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych.

Jako osoba polecająca musimy zalogować się w serwisie Santander Internet, zarejestrować się w Programie Polecam Mój Bank i wygenerować KOD POLECAJĄCEGO. Dodatkowo musimy zaakceptować Regulamin Programu i mieć wyrażone zgody – na otrzymywanie informacji handlowych i przetwarzanie danych osobowych oraz podanie swojego numeru telefonu.

Jakie warunki należy spełnić

Po otwarciu konta powinniśmy spełnić dwa warunki-  minimum 1 raz zalogować się do Aplikacji Santander mobilnej lub do Santander Internet oraz wykonać zakupy kartą debetową, kartą mobilną debetową lub za pomocą usługi BLIK na minimalną kwotę 300 zł. Spełnić warunki powinniśmy do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę o konto, jednak nie później niż do 31.10.2019r.

I po spełnieniu warunków możemy pobrać kod polecającego i dalej zarabiać na polecaniu konta jako osoba polecająca.

Jako osoba polecająca wystarczy, że będziemy udostępniać nasz kod polecającego osobom, które nie posiadają konta w Santander Banku. Jeśli osoba przez nas polecona założy konto i spełni warunki promocji, otrzymamy 80 zł. Dodatkowo za każde 10 poleceń otrzymamy 100 zł. Bowiem w programie możemy polecać nieograniczoną liczbę osób.

Nagrody

Po spełnieniu warunków promocji zarówno osoba polecająca jak i osoba polecona otrzymają nagrodę w wysokości 80 zł. Nagroda zostanie wypłacona na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji.

Konto Jakie Chcę – ile kosztuje?

Analizę Konta Jakie Chcę znajdziesz na tej stronie: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/santander-bank-polska

Dokumenty