W III edycji Programu Poleceń w Banku Pekao SA za skuteczne polecenie konta naszym bliskim i znajomym oraz spełnienie warunków programu zyskamy 100 zł. Warunki pozostają niezmiennie, a ich spełnienie gwarantuje nam darmowe korzystanie z konta. Konto możemy polecić 15 znajomym i otrzymać aż 1500 zł.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA AKTYWNA
  • Trwa do: 31 grudnia 2020r
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: 100 zł za polecenie, max 1500 zł
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.12.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Program skierowany jest do obecnych klientów Banku Pekao S.A., którzy posiadają konto osobiste w Banku.

Jak przystąpić do promocji

Przystępując do Programu Poleceń powinniśmy wypełnić formularz rejestracyjny poprzez stronę promocji. Po przesłaniu formularza otrzymamy kod polecenia (będzie nim nasz numer telefonu podany podczas rejestracji w programie), za pomocą którego będziemy polecać konta. W Programie musimy zaakceptować regulamin oraz wyrazić wymagane zgody.

Jakie warunki należy spełnić

Jako polegający udostępniamy swój kod polecenia rodzinie i znajomym, którzy nie mają konta w Banku oraz spełniamy pozostałe warunki Programu.

W Programie możemy polecać konta:

  • Konto Przekorzystne,
  • Konto Przekorzystne Biznes
  • Konto Świat Premium.

Natomiast do warunków, które powinniśmy spełnić należą:

  • zapewnienie jednorazowego wpływu na konto w wysokości min 500 zł,
  • wykonanie co najmniej jednej płatności kartą debetową lub za pomocą aplikacji PeoPay oraz
  • zalogowanie się przynajmniej jeden raz w aplikacji PeoPay.

Nasz znajomy, gdy otrzyma od nas kod polecenia musi zawrzeć umowę o prowadzenie konta poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną PeoPay. W trakcie wnioskowania o konto powinien podać kod polecenia i wyrazić niezbędne zgody m.in. zgodę na ujawnienie wobec polegającego tajemnicy bankowej o dokonanych przez niego czynnościach w zakresie niezbędnym do uzyskania przez polegającego nagrody.

Następnie ma do spełnienia te same warunki, co my, czyli: zapewnienie wpływu na konto w kwocie co najmniej 500 zł, wykonanie minimum jednej transakcji kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay oraz zalogowanie się co najmniej jeden raz w aplikacji PeoPay.

Trzeba zaznaczyć, że nasz znajomy za skorzystanie z polecenia nie zarobi nic 🙁 Jednak jako nowy klient Banku może skorzystać z regularnie ponawianej  promocji konta osobistego Konta Przekorzystnego lub z promocji konta firmowego – Konta Przekorzystnego Biznes. Natomiast po założeniu konta, może przystąpić do Programu Poleceń i zarabiać- za każde skuteczne polecenie konta 100 zł, a łącznie nawet 1500 zł.

Nagroda

Nagroda zostanie nam wypłacona w formie przelewu najpóźniej do 26.02.2021r.

Zainteresowała Cię ta promocja? Chcesz polecać konta w PKO SA i zarabiać? Najpierw otwórz konto

Do końca promocji pozostało:

148 days : 11 hrs : 26 mins : 13 secs

 

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!