Ponownie w promocji Konta Przekorzystnego Biznes w Banku Pekao S.A zyskamy nawet 1000 zł. Premia jest bardzo wysoka, podzielona jest na kilka części, a każda z nich zasili nasze konto po spełnieniu określonych w promocji warunków, których jest dość dużo

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
 • Trwa do: 30 września 2020r
 • Pula nagród: nie
 • Do zdobycia: 1000 zł
 • Warunki promocji: trudne – do osiągnięcia max premii potrzeba spełnić kilka warunków, wymagana jest umowa o terminal i kredyt/pożyczkę

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 30.09.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Uczestnikami promocji mogą być przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, nie posiadający konta w Banku w okresie od 1.07.2019r do 30.06.2020r.

Jak przystąpić do promocji

Na początku zawieramy umowę o Konto Przekorzystne Biznes z kartą debetową Mastercard i dostępem do bankowości elektronicznej Pekao24. Akceptujemy regulamin promocji oraz wyrażamy zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym.

Ważne jest, aby konto otworzyć na jeden z poniżej wymienionych sposobów: poprzez stronę Banku, bankowość elektroniczną Pekao24 lub aplikację mobilną PeoPay. Jeżeli zdecydujemy się na otwarcie rachunku w oddziale Banku, nasz premia zostanie pomniejszona o 100 zł.

Jakie warunki należy spełnić

Premia podzielona jest na 4 części– dwie premie po 300 zł oraz dwie po 200 zł.

Bazowe 300 zł otrzymamy za spełnienie trzech warunków. Po pierwsze powinniśmy wykonać przelew do ZUS na kwotę minimum 100 zł przez trzy miesiące następujące po otwarciu rachunku. Po drugie musimy wykonać co najmniej 1 płatność kartą debetową na kwotę minimum 100 zł oraz po trzecie powinniśmy wykonać co najmniej 1 przelew (innego niż do ZUS) przez aplikację mobilną PeoPay na kwotę minimum 100 zł. Dwa ostatnie warunki mamy do spełnienia w terminie do końca 3 miesiąca po miesiącu, w którym otworzyliśmy konto.

Zgodnie z regulaminem promocji kolejne 200 zł trafi do nas, gdy zawrzemy umowę o terminal płatniczy oraz przyjmiemy płatności na kwotę 500 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia rachunku. Z tej premii skorzystać mogą przedsiębiorcy, którzy nie działają w branży:

 • biura turystyczne,
 • kantory,
 • lombardy,
 • agencje towarzyskie,
 • kasyna,
 • sprzedaż detaliczna broni i amunicji,
 • produkcji broni i amunicji

Następne 200 zł będzie nam przyznane, gdy w terminie 3 pełnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzyliśmy rachunek, wykonamy transakcje wymiany walut pomiędzy swoimi rachunkami w Banku na wartość minimum 20 000 zł.

Ostatnie 300 zł zasili nasze konto, jeśli weźmiemy kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową na kwotę minimum 20 000 zł w ciągu 6 miesięcy po otwarciu rachunku.

Nagrody

Każda z premii będzie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!