Powraca bardzo atrakcyjna promocja karty kredytowej Citi Simplicity w Citi Banku, w której zdobyć możemy aż 400 zł na zakupy na Allegro. Wystarczy, że założymy kartę i będziemy dokonywać płatności za jej pomocą.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 17 marca 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: voucher na Allegro o wartości 400 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Promocja ważna jest do dnia 17.03.2020r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Citi Banku, który od 1.01.2019r nie posiadał karty kredytowej w Citi Banku.

Wnioskując o kartę kredytową musimy spełnić dodatkowe warunki :

  • jako klient indywidualny – musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
  • prowadząc działalność gospodarcza nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być  prowadzona co najmniej 2 lata.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI

Najpierw wnioskujemy o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity poprzez stronę internetową. Następnie na podstawie złożonego wniosku zawieramy umowę o kartę i w ciągu 10 dni od zawarcia umowy o kartę kredytową dostarczamy do Banku dokument dochodowy np. wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

Po otrzymaniu karty powinniśmy spełnić jeszcze dwa warunki. Musimy aktywować aplikację mobilną Citi Mobile oraz do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogować się w niej minimum jeden raz.

Ponadto do końca 3 miesiąca po zawarciu umowy powinniśmy dokonać płatności kartą o łącznej wartości 1000 zł.

Bank zastrzega, że nie uzna transakcji zwróconych, przelewów wewnętrznych, polecenia przelewu krajowego oraz transakcji szczególnych, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

Oprócz nagrody głównej, którą jest voucher na Allegro możemy być zwolnieni z opłaty za obsługę karty kredytowej i karty dodatkowej w ciągu 12 miesięcy. Warunkiem zwolnienia z opłaty jest wykonanie transakcji kartą na łączną kwotę 300 zł począwszy od drugiego miesiąca po zawarciu umowy o kartę. Bank zwróci nam opłatę w kolejnym miesiącu następującym po tym, w którym spełnimy warunki.

Przypomnijmy, że opłata za kartę kredytową Citi Simplicity wynosi 12 zł miesięcznie, za kartę dodatkową 6 zł miesięcznie.

NAGRODY

Informację o nagrodzie znajdziemy w serwisie bankowości internetowej CitiBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Nagroda zostanie nam przesłana poprzez wiadomość w serwisie bankowości najpóźniej w ciągu 60 dni od daty otrzymania wiadomości informujące o jej przyznaniu.

Nagrodę możemy wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od daty jego otrzymania, jednorazowo musimy wydać całą kwotę. Do czasu otrzymania informacji o przyznaniu nagrody nasza karta kredytowa.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest