Trwa super promocja karty kredytowej Citi Simplicity, w której do zdobycia mamy voucher o wartości 400 zł na zakupy na Allegro.  Wystarczy, że założymy kartę oraz będziemy nią płacić w sklepach i internecie.

AKTYWNA DO 15.04.2020

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Promocja obowiązuje do dnia 15.04.2020r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Aby przystąpić do promocji musimy być nowym klientem Citi Banku, który od 1.01.2018r nie posiadał karty kredytowej w Citi Banku.

Ponadto wnioskując o kartę kredytową powinniśmy spełnić warunki dotyczące wynagrodzenia:

  • jako klient indywidualny- musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
  • prowadząc działalność gospodarcza nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być  prowadzona co najmniej 2 lata.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI 

Po spełnieniu powyższych warunków musimy złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity poprzez stronę internetową, a następnie zawrzeć umowę o kartę oraz dokonać jej aktywacji.  Ponadto przed upływem 3 miesiąca od dnia zawarcia umowy powinniśmy dostarczyć do Banku dokument potwierdzający nasze dochody np. wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

Wystarczy, że do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogujemy się minimum jeden raz w bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz do końca 3 miesiąca po zawarciu umowy zapłacimy kartą  za zakupy w sklepach i internecie na kwotę 1500 zł.

Bank zastrzega, że nie uzna transakcji zwróconych, przelewów wewnętrznych, polecenia przelewu krajowego oraz transakcji szczególnych, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

NAGRODY

Bank powiadomi nas o przyznanej nagrodzie za pomocą wiadomości w serwisie CitiBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji, a przekaże ją w ciągu 60 dni od daty otrzymania informacji o jej przyznaniu, również w serwisie CitiBank.

Voucher możemy wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od daty jego otrzymania. Bon możemy wykorzystać jednorazowo.Do czasu otrzymania informacji o przyznaniu nagrody nasza karta kredytowa musi być aktywna.

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ ZA:

07 : 03 : 52 : 49
Skorzystaj z promocji!

 

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Na ile gwiazdek oceniasz promocję

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy