Po długiej przerwie powraca prawdziwy HIT. Promocja karty kredytowej Citi Simplicity w Citi Banku, w której można zdobyć smartfon. W tej edycji jest to smartfon Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB w kolorze Carbon Grey, o wartości 649 zł brutto. Wystarczy, że założymy kartę i będziemy dokonywać płatności za jej pomocą. Warunki promocji są naprawdę proste

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 lipca 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: telefon Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB w kolorze Carbon Grey, o wartości 649 zł brutto

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy jest ta promocja

Promocja ważna jest do dnia 31.07.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Citi Banku, który od 1.01.2020r nie posiadał karty kredytowej w Citi Banku.

Wnioskując o kartę kredytową musimy spełnić dodatkowe warunki:

  • jako klient indywidualny – musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
  • prowadząc działalność gospodarcza – nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być  prowadzona co najmniej 2 lata.

Jak przystąpić do promocji

W promocji konieczne jest złożenie wniosku o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity poprzez stronę internetową oraz zawarcie umowy o kartę. Dodatkowo w ciągu 10 dni od zawarcia umowy o kartę kredytową powinniśmy dostarczyć do Banku dokument dochodowy np. wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące.

Umowę o kartę możemy zawrzeć zdalnie – swoją tożsamość weryfikując robiąc zdjęcie dowodu osobistego i zdjęcia twarzy. Kartę kredytową otrzymamy pocztą.

Jakie warunki należy spełnić

Po otrzymaniu karty mamy do spełnienia dwa warunki. Po pierwsze musimy zalogować się minimum jeden raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Po drugie powinniśmy wykonać płatności kartą o łącznej wartości 1000 zł w terminie do końca 3 miesiąca po zawarciu umowy o kartę.

Bank zastrzega, że nie uzna transakcji zwróconych, przelewów wewnętrznych, polecenia przelewu krajowego oraz transakcji szczególnych, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

Oprócz nagrody głównej możemy być zwolnieni z opłaty za obsługę karty kredytowej i karty dodatkowej w ciągu 12 miesięcy pod warunkiem wykonania transakcji kartą na łączną kwotę 300 zł miesięcznie, począwszy od drugiego miesiąca po zawarciu umowy o kartę. Bank zwróci nam opłatę w kolejnym miesiącu następującym po tym, w którym spełnimy warunki.

Zgodnie Tabelą Opłat opłata za kartę kredytową Citi Simplicity wynosi 12 zł miesięcznie, za kartę dodatkową 6 zł miesięcznie.

Nagrody

Informację o nagrodzie znajdziemy w serwisie bankowości internetowej CitiBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Nagroda zostanie nam przesłana na adres korespondencyjny najpóźniej w ciągu 60 dni od momentu otrzymania wiadomości o jej przyznaniu.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest