Ponownie w Citi Banku do zdobycia rewelacyjna nagroda w postaci Smartfona OPPO AX7 4GB/64GB o wartości 779zł. Warunek promocji jest naprawdę prosty- wystarczy, że zawnioskujemy o kartę kredytową Citi Simplicity oraz wykonamy płatności kartą. Zapraszamy do analizy promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do dnia 20.11.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich, które są nowymi klientami City Banku, czyli od 1.01.2017r nie były posiadaczami karty kredytowej w Citi Banku. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z promocji. W promocji mogą wziąć udział zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy.

Dodatkowo wnioskując o kartę kredytową musimy spełnić następujące wymagania: jako klient indywidualny musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionymi w obecnej firmie min. 3 miesiące. Natomiast, gdy prowadzimy działalność gospodarczą nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a prowadzić działalność musimy co najmniej 2 lata.

Jak przystąpić do promocji

W pierwszym kroku musimy wypełnić formularz kontaktowy na stronie promocji oraz złożyć wniosek o kartę kredytową, dostarczając dokument potwierdzający osiągane przez nas dochody. Następnie powinniśmy podpisać umowę o kartę kredytową Citi Simplicity.

Jakie warunki należy spełnić

Wystarczy, że zalogujemy się przynajmniej jeden raz do bankowości internetowej CityBanku Online oraz dokonamy płatności naszą kartą kredytową na wartość min 4000 zł. Oba warunki musimy spełnić najpóźniej do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę o kartę. Co oznacza, że gdy podpiszemy umowę o kartę we wrześniu, warunki promocji musimy spełnić do końca grudnia 2019r.

Kwota do wydania w promocji wydaje się wysoka, jednak, jeśli rozłożymy ją na okres 3 miesięcy, w każdym z nich wydać będziemy musieli kwotę ok 1300 zł. Płacić kartą możemy dokonując zakupów w sklepach, na stacjach paliw oraz w internecie.

Pamiętajmy, że przez Bank nie zostaną uznane transakcje zwrócone, przelewy wewnętrzne, polecenia przelewów krajowych oraz transakcje szczególne, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

Nagrody

Bank poinformuje nas o przyznaniu nagrody za pomocą wiadomości w serwisie bankowości internetowej CitiBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Nagroda zostanie nam dostarczona przesyłką kurierską na adres podany we wniosku w ciągu 60 dni od daty otrzymania wiadomości o spełnieniu warunków promocji.

Karta Kredytowa Citi Simplicity

Biorąc udział w promocji wnioskujemy o kartę kredytową Citi Simplicity. To jedna z najtańszych kart kredytowych na rynku.

Korzystanie z karty kredytowej może być całkiem darmowe, jeśli będziemy racjonalnie korzystać z naszej karty- spłacając zadłużenie w okresie bezodsetkowym. Ponadto z kartą kredytową Citi Simplicity nie zapłacimy za wydanie i obsługę karty. Możemy także skorzystać z Programu Mastercard Priceless Specials lub z Programu korzyści Citi Specials.

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy