Powróciła HIT promocja w Banku Citi. W 2 edycji promocji karty kredytowej Citi Simplicity ponownie zdobyć możemy smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW o wartości 599 zł. Warunki promocji nie są skomplikowane.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Promocja trwa do dnia 31.03.2020r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Wziąć udział w promocji możemy, gdy od 1.01.2018r nie posiadaliśmy karty kredytowej w Citi Banku oraz gdy spełnimy warunki dotyczące wynagrodzenia:

  • jako klient indywidualny – musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
  • prowadząc działalność gospodarcza – nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być  prowadzona co najmniej 2 lata.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI 

W promocji powinniśmy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity na stronie internetowej oraz następnie zawrzeć umowę o kartę. Przed zawarciem umowy musimy dostarczyć do Banku dokument potwierdzający nasze dochody np. wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

Gdy spełnimy powyższe warunki pozostaje nam jeszcze zalogować się minimum jeden raz za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz dokonać płatności kartą na łączną wartość 2000 zł.

Pierwszy warunek musimy spełnić do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, natomiast drugi do końca trzeciego miesiąca po zawarciu umowy. Przykład:

  • Jeśli podpiszemy umowę w lutym to do końca stycznia musimy zalogować się w aplikacji, a płatności dokonać do końca maja 2020r.

Bank zastrzega, że nie uzna transakcji zwróconych, przelewów wewnętrznych, polecenia przelewu krajowego oraz transakcji szczególnych, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

NAGRODY

Nagrodą powitalną jest smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW. Specyfikację telefonu można znaleźć na stronie mgsm.pl Informację o nagrodzie otrzymamy za pomocą wiadomości w serwisie bankowości internetowej CitiBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Nagroda zostanie nam dostarczona na adres korespondencyjny do końca drugiego miesiąca po spełnieniu przez nas warunków promocji.

Uwaga! Do czasu otrzymania informacji o przyznaniu nagrody nasza karta kredytowa musi być aktywna.

DOKUMENTY

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Na ile gwiazdek oceniasz promocję

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy