Powróciła promocja karty kredytowej Citi Simplicity, w której nagrodą jest smartfon. Tym razem spełniając warunki promocji otrzymamy smartfon LG Dual Sim LMX320EMW  o wartości 599 zł. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Promocja trwa do dnia 31.01.2020r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Przystąpić do promocji możemy, gdy od 1.01.2018r nie posiadaliśmy karty kredytowej w Citi Banku.

Ponadto wnioskując o kartę kredytową powinniśmy spełnić warunki dotyczące wynagrodzenia:

  • jako klient indywidualny- osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
  • prowadząc działalność gospodarcza nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być  prowadzona co najmniej 2 lata.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI 

Wystarczy, że zawnioskujemy o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity poprzez stronę internetową oraz zawrzemy umowę o kartę i dokonamy jej aktywacji. Podczas składania wniosku konieczne jest dołączenie dokumentu potwierdzającego nasze dochody np. wyciągu z konta za ostatnie 3 miesiące.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

Gdy zawrzemy umowę o kartę kredytową, pozostanie nam jeszcze spełnienie dwóch prostych warunków. Powinniśmy zalogować się minimum jeden raz w serwisie Citibanku Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz dokonać płatności kartą na łączną wartość 2000 zł.

Na spełnienie pierwszego warunku mamy czas do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, natomiast drugiego do końca 3 miesiąca po zawarciu umowy.

Bank zastrzega, że nie uzna transakcji zwróconych, przelewów wewnętrznych, polecenia przelewu krajowego oraz transakcji szczególnych, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

NAGRODY

Bank przekaże nam informację o nagrodzie za pomocą wiadomości w serwisie bankowości internetowej CitiBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Nagroda zostanie nam dostarczona na adres korespondencyjny do końca drugiego miesiąca po spełnieniu przez nas warunków promocji.

Do czasu otrzymania informacji o przyznaniu nagrody nasza karta kredytowa musi być aktywna.

DOKUMENTY

Pin It on Pinterest