W promocji karty kredytowej Citi Simplicity w Citi Banku tym razem zdobędziemy nagrodę w postaci słuchawek bezprzewodowych OPPO Enco W31 White o wartości rynkowej około 400 zł. Warunki promocji są proste do spełnienia i dotyczą założenia karty oraz aktywnego z niej korzystania.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 24 listopada 2020r
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: Słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco W31 z Kartą
  • Warunki promocji: łatwe

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Promocja trwa do dnia 24.11.2020r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Korzystając z promocji powinniśmy być nowym klientem Banku, który od 1.01.2019r nie posiadał karty kredytowej w Citi Banku. Ponadto musimy spełnić warunki dotyczące wynagrodzenia:

  • jako klient indywidualny – musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
  • prowadząc działalność gospodarcza – nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być prowadzona co najmniej 2 lata.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI

Wystarczy, że zawnioskujemy o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity poprzez stronę promocji. W procesie wnioskowania zostaniemy poproszeni o dostarczenie do Banku dokumentu potwierdzającego nasze dochody np. wyciągu z konta za ostatnie 3 miesiące. Na jego złożenie będziemy mieć 10 dni licząc od dnia złożenia wniosku.

Potem musimy podpisać umowę o kartę oraz dokonać jej aktywacji.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

Gdy otrzymamy kartę powinniśmy spełnić dwa proste warunki. Po pierwsze zalogować się minimum jeden raz za pomocą bankowości internetowej CitiBank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile. Warunek ten musimy spełnić do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Po drugie powinniśmy dokonać płatności kartą na łączną kwotę 1500 zł w okresie do końca trzeciego miesiąca po zawarciu umowy.

Bank zastrzega, że nie uzna transakcji zwróconych, przelewów wewnętrznych, polecenia przelewu krajowego oraz transakcji szczególnych, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

NAGRODY

Informację o nagrodzie znajdziemy w serwisie bankowości internetowej CitiBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Nagroda zostanie nam przesłana na adres korespondencyjny w ciągu 60 dni od dnia otrzymania informacji o jej przyznaniu, pod warunkiem, że nasza karta pozostanie aktywna.

Przydatne Dokumenty

 

Pin It on Pinterest