HIT! Ruszyła kolejna, wyjątkowa promocja Konta Otwartego na Ciebie w Banku BNP Paribas, w której za założenie darmowego konta i spełnienie warunków promocji zyskać możemy roczny pakiet medyczny do wykorzystania w placówkach Medicover o łącznej wartości 1188 zł. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do momentu wyczerpania puli nagród – liczby 1200 rejestracji lub najpóźniej do 31.10.2019 roku .

Dla kogo jest ta promocja

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku- osób, które na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 9 miesięcy nie posiadały ani współposiadały konta osobistego w Banku BNP Paribas oraz Raiffeisen Banku.

Jak przystąpić do promocji

W promocji powinniśmy dokonać zgłoszenia poprzez przesłanie formularza rejestracyjnego wraz z zaakceptowanymi oświadczeniami oraz w następnej kolejności złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z dowolną kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej. Zawnioskować o konto możemy poprzez stronę promocji, z wykorzystaniem linka promocyjnego, najpóźniej do 31.10.2019r. Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy o rachunek bankowy, najpóźniej do 07.11.2019r. Umowę podpiszemy za pomocą unikalnego kodu sms, a kurier dostarczy nam kartę do konta.

Jakie warunki należy spełnić

Nagrodę w promocji stanowi 12 pakietów medycznych do sieci placówek medycznych Medicover o wartości 99 zł, łączna wartości pakietów wynosi 1188 zł.

W celu uzyskania pierwszej nagrody powinniśmy wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500 zł w listopadzie 2019r. Płatności możemy dokonywać za towary i usługi w sklepach i internecie. Wyłączone są operacje dokonane za pośrednictwem płatności internetowych: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz przelewy natychmiastowe (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay).

Bank zastrzega również, że w promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Natomiast kolejne nagrody dostaniemy, jeśli w okresie od grudnia 2019r do października 2020 r wykonamy transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 500 zł oraz otrzymamy wpływ na konto w kwocie minimum 1200 zł.

W promocji nie zostaną uwzględnione wpływy pochodzące z innych naszych rachunków prowadzonych przez bank, z rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych.

Nagrody

Informację o przyznaniu pierwszej nagrody otrzymamy najpóźniej do 23.12.2019r na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym, natomiast o kolejnych do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Pakiet medyczny zostanie nam wydany w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków promocji, natomiast będzie on aktywny w kolejnym miesiącu od jego wydania. Dla przykładu: jeśli spełnimy warunki uprawniające nas do otrzymania pierwszego pakietu, pakiet otrzymamy w grudniu, natomiast będziemy mogli z niego korzystać w styczniu 2020r.

Z pakietu możemy skorzystać w następujących placówkach Medicover

Pamiętajmy, że na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy