Ponownie rekordowo wysoka premia w Banku BNP Paribas za założenie Konta Otwartego na Ciebie. Bowiem zdobyć możemy aż 350 zł. Warunki promocji są proste

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do momentu wyczerpania puli nagród – liczby 3000 rejestracji lub najpóźniej do 08.03.2020 r.

Dla kogo jest ta promocja

Wziąć udział w promocji mogą nowi klienci banku, który na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 9 miesięcy nie posiadali ani współposiadali konta osobistego w Banku BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Musimy przesłać wypełniony formularz rejestracyjny wraz z zaakceptowanymi oświadczeniami poprzez stronę promocji. Następnie, za pomocą otrzymanego linka promocyjnego zawnioskować o Konto Otwarte na Ciebie z dowolną kartą płatniczą oraz z dostępem do bankowości internetowej. Umowę o prowadzenie konta powinniśmy zawrzeć, nie później niż do 22.03.2020r.

Jakie warunki należy spełnić

Premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą, o wartości 100 zł otrzymamy już za samo założenie konta oraz wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą w marcu 2020r

Płatności możemy dokonywać za towary i usługi w sklepach stacjonarnych lub w internecie. Natomiast nie zostaną uwzględnione transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

W promocji wyłączone są również operacje dokonane za pomocą płatności internetowych: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz przelewy natychmiastowe (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay).

Drugą premię w wysokości 250 zł dostaniemy, gdy w kwietniu i maju 2020r wykonamy 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej- Pl@net, GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile oraz otrzymamy wpływ na konto w kwocie 1000 zł. Przy czym, wpływ na konto nie może pochodzić z naszego rachunku prowadzonego przez bank, z rachunku kredytowego oraz nie może być wpłatą gotówkową.

Nagrody

O pierwszej nagrodzie dowiemy się do dnia 21.04.2020r, natomiast drugiej do 22.06.2020r. Nagrody zostaną wypłacone do końca kwietnia oraz czerwca 2020r.

Wraz z informacją o pierwszej nagrodzie otrzymamy link służący do zalogowania się na stronie Organizatora, na której do 26.04.2020r. powinniśmy uzupełnić dane niezbędne do wypłacenia premii.

Pamiętajmy, że na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Na ile gwiazdek oceniasz promocję

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy