Mamy kolejny HIT! W promocji Konta Otwartego na Ciebie w Banku BNP Paribas zdobędziemy bardzo wysoką premię w kwocie 350 zł. Zostanie nam ona wypłacona w gotówce za spełnienie kilku prostych warunków. Pula nagród jest ograniczona i wynosi tylko 1500 sztuk.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
 • Trwa do: 27 września 2020r lub do wyczerpania puli nagród
 • Pula nagród: tak – 1500 szt.
 • Do zdobycia: 350 zł w gotówce
 • Warunki promocji: łatwe

Kto może przystąpić do promocji?

Z promocji może skorzystać osoba, która w okresie ostatnich 15 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadała ani współposiadała konta osobistego w Banku BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Do promocji przystępujemy w kilku krokach. Najpierw przesyłamy formularz rejestracyjny wraz z następującymi oświadczeniami:

  • zaakceptowanym regulaminem promocji,
  • wyrażoną zgodą na przetwarzanie przez Organizatora promocji naszych danych osobowych w zakresie prowadzonej promocji oraz
  • zgodą na przekazanie przez Bank informacji o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Następnie składamy wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej. Istotne, abyśmy zawnioskowali przechodząc na stronę internetową Banku za pomocą linka promocyjnego otrzymanego na maila po dokonaniu przez nas rejestracji w promocji.

W ostatnim kroku zawieramy umowę o konto za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie Autenti. Kartę do konta dostarczy nam kurier. Czas na podpisanie umowy mamy do 18.10.2020r. 

Jakie warunki należy spełnić

W promocji zostaną nam przyznane dwie nagrody w kwocie 150 zł i 200zł za spełnienie określonych warunków.

Aby zyskać pierwszą z nagród powinniśmy założyć konto, wykonać 2 płatności za pomocą GOonline lub GOmobile oraz zalogować się do bankowości elektronicznej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile w październiku 2020r.

Drugą nagrodę w wysokości 200 zł otrzymamy, jeśli w listopadzie 2020r zapewnimy wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł, wykonamy transakcje bezgotówkowe na kwotę 300 zł oraz zalogujemy się do bankowości elektronicznej GOonline lun aplikacji mobilnej GOmobile.

W promocji Bank nie uwzględni wpływów pochodzących z innych naszych rachunków prowadzonych przez bank, z rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych

Ponadto w promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Jeśli chodzi o przelew Bank zaakceptuje zwykle przelewy Elixir z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz tych dokonanych za pomocą systemów płatności: DotPay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK.

Nagrody

Informację o pierwszej nagrodzie otrzymamy do dnia 20.11.2020r, a o drugiej do 23.12.2020r. Nagrody zostaną nam wypłacone do końca miesiąca, w którym dostaliśmy wiadomość o ich przyznaniu.

Aby dostać pierwszą nagrodę, powinniśmy w terminie do 26.11.2020 r zalogować się na stronie Organizatora i uzupełnić dane niezbędne do wypłacenia premii. Link znajdziemy w mailu.

Na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!