PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Po raz kolejny wystartowała super promocja Konta 360° lub Konta 360° Student w Millennium Banku. Za otwarcie konta w promocji i aktywne z niego korzystanie możemy zyskać 200 zł w gotówce. Dodatkowo spełniając warunki promocji możemy korzystać z konta całkowicie za darmo. Zapraszamy do analizy promocji

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do dnia 27.05.2019r, natomiast promocja trwa do 20.09.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji mogą skorzystać osoby pełnoletnie, będące nowymi klientami banku, które na dzień 15.04.2019r nie posiadały żadnego z produktów banku – nie są stroną jakiejkolwiek umowy z bankiem lub nie są byłymi klientami Banku, którzy brali już udział w akcji promocyjnej Konta 360° lub Konta 360° Student. Poniżej zapis z regulaminu:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej  pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

Jak przystąpić do promocji

Wziąć udział w promocji możemy, gdy do 27.05.2019r złożymy wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową poprzez stronę promocyjną. Kolejnym krokiem jest zawarcie umowy o prowadzenie konta do 31.05.2019r. podpisać umowę możemy poprzez kuriera lub w oddziela banku.

Składając wniosek wymagane jest od nas zaakceptowanie regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Wyrażonych zgód nie możemy odwołać do końca trwania promocji. Do końca okresu trwania promocji nie możemy również rozwiązać zawartej umowy.

Jakie warunki należy spełnić

Nagroda zostanie nam przyznana, jeśli do 31.05.2019 r aktywujemy aplikację mobilną Millenium Banku oraz w każdym z trzech miesięcy- w czerwcu, lipcu i sierpniu 2019 r zasilimy nasze konto sumą wpływów na kwotę co najmniej 1000 zł oraz w każdym z tych miesięcy wykonamy co najmniej 1 płatność kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę.

Zaznaczmy, że są to warunki, które gwarantują nam również darmowe korzystanie z konta.

Uwaga! Bank nie uwzględni wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między naszymi rachunkami transakcji niebędących zapłatą za towary i usługi, transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot płatności zwróconych na konto przed nabyciem nagrody.

Nagrody

Nagroda zostanie nam wypłacona najpóźniej do dnia 20.09. 2019 r na konto otwarte w promocji. Promocja nie łączy się z innymi promocjami banku.

Konto 360° i Konto 360° Student

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o kontach w Millennium Banku sprawdź nasze analizy – znajdziesz w nich szczegółowe opłaty i warunki.

Podsumowanie

Warunki promocji są niezwykle proste. Nie wymagają od nas dokonywania płatności na kilkaset złotych. I co najważniejsze, gdy spełnimy warunki promocji, mamy całkowicie darmowe konto i dodatkowo bank nam wypłaci nagrodę w gotówce.

Konto oszczędnościowe 2,7% do 100 000 zł

Zakładając Konto 360° możemy również skorzystać z konta oszczędnościowego Profit, na którym zyskać możemy 2,7% w skali roku przez 3 miesiące dla środków do 100 000 zł

Dokumenty