Ledwie zakończyła się promocja konta firmowego Mój Biznes w Millennium Banku, a już mamy jej reedycję, w której ponownie zarobimy rekordowe 600 zł premii. Wystarczy, że założymy konto, spełnimy warunki promocji oraz zawrzemy umowę o terminal płatniczy. Konto otworzymy bez wychodzenia z domu

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 30.06.2020 r lub do wyczerpania puli nagród – 3000 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów Banku- przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG. Bank wyklucza z promocji osoby, które w przeszłości otworzyły Konto 360° w promocji, a następnie wypowiedziały umowę.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że założymy Konto Mój Biznes wraz z kartą Visa Mój Biznes poprzez Millenet lub aplikację mobilną Banku.

Jakie warunki należy spełnić

Pierwsza premia w kwocie 200 zł trafi na nasze konto, gdy w każdym miesiącu- lipcu, sierpniu i wrześniu 2020r wykonamy jednorazowy przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł lub dokonamy płatności kartą wydaną do konta na wartość 250 zł oraz otrzymamy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł.

Dodatkowo możemy otrzymać jednorazową premię w kwocie 400 zł, jeśli do 30.09.2020r zawrzemy umowę o terminal płatniczy i zapewnimy wpływ z tytułu rozliczenia płatności opłacanych kartą na min 1000 zł.

Uwaga! Wpływem na Konto musi być „wpływ z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą, zgodnie z § 3 ust. 1 pkt. 1 – prowadzonych w Banku lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium TFI S.A.”

Nagrody

Premię otrzymamy najpóźniej do 30.10.2020r na konto otwarte w promocji. Pamiętamy, że otrzymana premia pozostaje w związku z działalnością gospodarczą i powinniśmy ją rozliczyć i zapłacić podatek.

Konto Mój Biznes

Więcej informacji o Koncie Mój Biznes znajdziecie tutaj: http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/konto-firmowe-millennium-bank

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!