W kolejnej promocji karty kredytowej Citi Simplicity w Citi Banku ponownie możemy zdobyć nagrodę w postaci słuchawek bezprzewodowych OPPO Enco W31 White o wartości rynkowej około 300 zł. Ponadto uczestnicząc w promocji zostaniemy zwolnieni z comiesięcznej opłaty za kartę przez 12 miesięcy.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 15 stycznia 2021r
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: Słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco W31 White z etui ładującym
  • Warunki promocji: łatwe

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Promocja trwa do dnia 15.01.2021r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Aby wziąć udział w promocji powinniśmy być nowym klientem Banku, który od 1.01.2019r nie posiadał karty kredytowej w Citi Banku. Ponadto musimy spełnić standardowe warunki dotyczące wynagrodzenia:

  • jako klient indywidualny – musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
  • prowadząc działalność gospodarcza – nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być prowadzona co najmniej 2 lata.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI

W promocji powinniśmy złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity oraz zawrzeć umowę o jej prowadzenie i aktywować kartę. Wniosek złożymy poprzez stronę promocji.

Wnioskując o kartę zostaniemy poproszeni o dostarczenie do Banku dokumentu potwierdzającego nasze dochody np. wyciągu z konta za ostatnie 3 miesiące. Na jego złożenie będziemy mieć 10 dni licząc od dnia złożenia wniosku.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

Gdy otrzymamy kartę mamy spełnić dwa warunki:

  • zalogować się minimum jeden raz za pomocą bankowości internetowej CitiBank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz
  • dokonać płatności kartą na kwotę 1500 zł.

Pierwszy warunek musimy spełnić do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, a drugi do końca trzeciego miesiąca po zawarciu umowy.

Bank zastrzega, że nie uzna transakcji zwróconych, przelewów wewnętrznych, polecenia przelewu krajowego oraz transakcji szczególnych, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

Dodatkowo biorąc udział w promocji otrzymamy zwrot opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy, jeśli wydamy co najmniej 300 zł w danym okresie rozliczeniowym. Przypomnijmy, że wg taryfy opłat i prowizji zapłacimy 12 zł za obsługę karty miesięcznie, a z opłaty jesteśmy zwolnieni, gdy dokonamy płatności kartą na sumę 1000 zł w danym okresie rozliczeniowym.

NAGRODY

Informację o nagrodzie znajdziemy w serwisie bankowości internetowej CitiBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Nagrodę otrzymamy na adres korespondencyjny w ciągu 60 dni od dnia uzyskania informacji o jej przyznaniu, pod warunkiem, że nasza karta pozostanie aktywna.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest