HIT! Powraca super promocja Konta Otwartego na Ciebie w Banku BNP Paribas, w której zyskać możemy premię w wysokości aż 350 zł. To jedna z najwyższych premii jaką możemy zgarnąć w promocji konta osobistego. Pula nagród jest ograniczona, a wcześniejsza edycja promocji zakończyła się przed czasem. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do momentu wyczerpania puli nagród – liczby 4500 rejestracji lub najpóźniej do 31.10.2019 roku .

Dla kogo jest ta promocja

Skorzystać z promocji możemy będąc nowym klientem banku- osobą, która na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 9 miesięcy nie posiadała ani współposiadała konta osobistego w Banku BNP Paribas ora Raiffeisen Banku.

Jak przystąpić do promocji

Zgłaszając się do promocji, powinniśmy przesłać formularz rejestracyjny wraz z zaakceptowanymi oświadczeniami oraz złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj, z Kartą Otwartą na Świat lub Kartą Otwartą na eŚwiat oraz z dostępem do bankowości internetowej.  Wniosek składamy przez stronę promocji, z wykorzystaniem linka promocyjnego, najpóźniej do 31.10.2019r. Na podstawie wniosku zawieramy umowę o prowadzenie konta musimy, jednak nie później niż do 06.11.2019r.

Jakie warunki należy spełnić

Pierwszą nagrodę w kwocie 150 zł otrzymamy, gdy w listopadzie 2019r wykonamy minimum 3 transakcje bezgotówkowe. Natomiast do otrzymania drugiej nagrody o wartości 200 zł wystarczy, że wykonamy transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 200 zł oraz zapewnimy wpływ konto o łącznej kwocie 1000 zł w grudniu 2019r.

Bank zastrzega, że w promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ponadto w promocji wyłączone są operacje dokonane za pośrednictwem płatności internetowych: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz przelewy natychmiastowe (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay).

W promocji nie zostaną uwzględnione wpływy pochodzące z innych naszych rachunków prowadzonych przez bank oraz z rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych.

Nagrody

O przyznaniu pierwszej nagrody zostaniemy poinformowani do 20.12.2019r, o drugiej do 20.01.2020r.  Nagrody zostaną nam przekazane odpowiednio do 31.12.2019r oraz do 31.01.2020r. W celu odebrania pierwszej nagrody, do 25.12.2019r. powinniśmy zalogować się na stronie wskazanej przez Organizatora promocji i uzupełnić dane niezbędne do wypłacenia nagrody.

Pamiętajmy, że na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Dokumenty