HIT! Tym razem w promocji konta firmowego Mój Biznes w Millennium Banku możemy zyskamy rekordowe 600 zł. Premia do zdobycia jest bardzo wysoka. Z promocji może skorzystać pierwsze 3000 osób. Aby zyskać maksymalną premię trzeba spełnić warunki promocji oraz zawrzeć umowę o terminal płatniczy.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 29.04.2020 r lub do wyczerpania puli nagród – 3000 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG, którzy nie mają zawartej umowy z Bankiem o konto firmowe. Bank wyklucza z promocji osoby, które w przeszłości otworzyły Konto 360° w promocji, a następnie wypowiedziały umowę.

Jak przystąpić do promocji

Biorąc udział w promocji zakładamy Konto Mój Biznes wraz z kartą Visa Mój Biznes poprzez aplikację mobilną Banku– Millenet.

Jakie warunki należy spełnić

Premię w wysokości 200 zł otrzymamy, gdy w każdym miesiącu- w maju, czerwcu i lipcu 2020r wykonamy jednorazowy przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł lub dokonamy płatności kartą wydaną do konta na wartość 250 zł oraz zaksięgujemy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł.

Jednorazową premię w kwocie 400 zł dostaniemy, gdy do 31.07.2020r zawrzemy umowę o terminal płatniczy, a następnie zapewnimy wpływ z tytułu rozliczenia płatności kartą na min 1000 zł.

Uwaga! Wpływem na Konto musi być wpływ z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą, zgodnie z § 3 ust. 1 pkt. 1 – prowadzonych w Banku lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium TFI S.A.

Nagrody

Bank wypłaci premię najpóźniej do 31.08.2020r na konto otwarte w promocji. Pamiętamy, że otrzymana premia pozostaje w związku z działalnością gospodarczą i mamy obowiązek ją rozliczyć opłacając podatek.

Konto Mój Biznes

Więcej informacji o Koncie Mój Biznes znajdziecie tutaj: http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/konto-firmowe-millennium-bank

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!