Wystartowała kolejna edycja promocji konta firmowego w Millennium Banku. Za założenie konta Mój Biznes zyskamy 200 zł, jeśli dodatkowo podpiszemy umowę o terminal płatniczy naszą premię powiększymy o kolejne 300 zł. Łącznie zarobimy nawet 500 zł w gotówce.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA AKTYWNA
  • Trwa do: 29 października 2020r lub do wyczerpania puli nagród
  • Pula nagród: tak – 1000 szt.
  • Do zdobycia: max 500 zł w gotówce
  • Warunki promocji:  łatwe, ale wymagana umowa o terminal płatniczy

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 29.10.2020 r lub do wyczerpania puli nagród – 1000 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

W promocji mogą wziąć udział nowi klienci Banku- przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG. Z promocji wykluczeni są przedsiębiorcy, którzy otworzyli Konto 360° w promocji i odstąpili od umowy.

Jak przystąpić do promocji

W promocji wymagane jest założenie Konta Mój Biznes wraz z kartą Visa Mój Biznes. Zawnioskować o konto możemy na jeden z trzech sposobów: w bankowości internetowej Millenet (gdy posiadamy konto osobiste), w aplikacji mobilnej Banku lub na dedykowanej stronie. W ostatnim przypadku umowę o konto zawrzeć musimy w placówce Banku, najpóźniej do dnia 6.11.2020r.

W promocji musimy wyrazić niezbędne zgody: na przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych oraz na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą telefoniczną i przez kanały elektroniczne.

Jakie warunki należy spełnić

Premia w wysokości 200 zł zostanie nam naliczona, gdy spełnimy dwa warunki: wykonamy jednorazowy przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł oraz otrzymamy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł. Oba warunki musimy spełnić przez trzy następujące po sobie miesiące: w listopadzie 2020r, grudniu 2020r i styczniu 2021r.

Uwaga! Wpływem na Konto nie może być „wpływ z innych rachunków bankowych – indywidualnych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą (….) prowadzonych w Banku lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium T FI S.A.”

Po spełnieniu powyższych warunków, naszą premię  możemy powiększyć o dodatkowe 300 zł, gdy podpiszemy umowę o terminal płatniczy i za jego pomocą zapewnimy wpływ w wysokości 1000 zł. Czas na założenie terminala mamy do 31.01.2021r.

Nagrody

Premia zostanie nam przekazana na konto otwarte w promocji najpóźniej do 26.02.2021r. Pamiętamy, że otrzymana premia pozostaje w związku z działalnością gospodarczą i musimy zapłacić odpowiednie podatki.

Konto Mój Biznes

Więcej informacji o Koncie Mój Biznes znajdziecie tutaj: http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/konto-firmowe-millennium-bank

Zainteresowała Cię ta promocja? Przejdź na stronę promocji i sprawdź szczegóły

Do końca promocji pozostało:

28 days : 13 hrs : 23 mins : 46 secs

 

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!